Різниця між котлетами та печивом?


8

Які основні відмінності між тістечками, печивом, чайним печивом, кексами? Я знаю, що печиво - американське слово для британського печива ..

Або є якась інша різниця?3
Одна основна помилка у питанні: печиво - це американське слово для британського печива, безумовно, не навпаки. У Великобританії я ніколи не бачив нічого, що було б еквівалентом американського печива.
Phil M Jones

дякую @PhilMJones .. Я прислухався до свого питання ...
Шайма

Відповіді:


16
 • Булочки (Великобританія) - це швидкий хліб, зазвичай помірно солодкий. Їх випікають на листовій сковороді, іноді нарізають клинами, іноді нарізають кружальцями або іншими формами. Вони схожі на, але солодше печива американського стилю.

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

 • Печиво (Великобританія) або печиво (використання США) - це дуже маленькі плоскі кондитерські вироби, зазвичай багаті вершковим маслом і цукром. Їх також випікають на листкових сковородах, окремими порціями, як правило, на пару дюймів (хоча розміри дуже варіюються). Вони бувають безлічі сортів та ароматів.

  введіть тут опис зображення

  Типові ароматизатори - ваніль, шоколад, горіхи, цитрусові. Деякі з простих сортів дозволяють проникнути аромату вершкового масла.

 • Бісквіт (американське вживання) або чайне печиво (використання у Великобританії, один варіант) - це тип швидкого хліба, який характеризується рівними пластівцями. Вони, як правило, обрізаються по кругах на пару сантиметрів поперек і мають висоту приблизно дюйм. Вони, як правило, лише дуже злегка підсолоджуються, якщо підсолоджуються.

  введіть тут опис зображення

 • Чайне печиво (використання у Великій Британії, інший варіант) або чаювання - це печиво або печиво, яке традиційно подається разом з чаєм. Вони, як правило, досить нейтральні за смаком.

  введіть тут опис зображення

 • Булочки (Великобританія) або англійські кекси (американське використання) - це маленькі хлібці, вирощені на дріжджах, які оброблені кружечками, а не запечені в духовці. Вони, як правило, в кілька дюймів поперек і близько пів-дюйму у висоту. Їх часто розколюють і подають підсмаженими.

  введіть тут опис зображення

 • Булочки (американське вживання) або американські кекси (використання у Великобританії) - це швидкий хліб, як правило, помірно солодкий, запечений на одній порції в порційних кексах (ті ж каструлі, які використовуються для кексів).

  введіть тут опис зображення


2
Насправді кекси в США - це торти. Вони просто так сформовані, але формульно це пиріжки (отже, без дріжджів). +1 за велику поломку.
MandoMando

12
@MandoMando Кекси (про яких не питали) - торти; кекси - це швидкий хліб. Ні, як правило, не містять дріжджів. Вони не одне і те ж. Кекси, як правило, виготовляються методом кремування; кекси (за величезним збігом обставин) виготовляються методом булочок.
SAJ14SAJ

4
Тоді вони неправильні або вирішують інше питання. Булочки та кекси виразні. Кекси виготовляються методом пирога, як метод вершків, як правило, солодше і зазвичай є крижаними. Булочки виготовлені методом булочок, як правило, менш солодкі і майже ніколи не обмерзають, але можуть мати крихту крихти або горіха або взагалі відсутні. Якщо ви використовуєте більш широке визначення, майже все, що було вироблено з розпушувальним порошком / содою, а не дріжджами та запеченим або
обробленим на грилі,

3
Це англійський кек, подається як звичайно з маслом: thegreatbritishdiet.co.uk/Images/TeacakeToasted.JPG . Це шотландський кек, майже завжди виготовлений компанією під назвою Tunnock: meandmybigmouth.typepad.com/.a/…
ElendilTheTall

6
Крім того, я вважаю, що Еленділ намагався домогтися того, що печиво (печиво Великобританії) стає м'яким, коли вони стають несвіжими, а той пиріг стає важким, коли він застарілий. Це було встановлено як один з ключових критеріїв для розмежування торта та печива в податковому трибуналі Великобританії, оскільки торт, покритий шоколадом, не підлягає сплаті ПДВ, але печиво, покрите шоколадом, є. Тому "Яффа Торти" було оголошено торт, і, таким чином, податківці не змогли сплатити 20% податок на них - ура!
Phil M Jones

-1

Навіщо додати до кошмару, затягнувши кекси. Шоунс, чайне печиво та американське печиво все мали одне походження, схоже.

Я думаю, що Scones є набагато густішим, ніж чайне печиво, тому що Scones є матір'ю всіх.

Чайне печиво та американське печиво (південний стиль), схожі. Американське печиво (південний стиль), завдяки впливу комерціалізації (місця швидкого харчування), стало легше і пухнастіше (і нездоровіше), і його їдять в обід і вечерю, замість сніданку.

У Канаді (Онтаріо) у нас є печиво з випічкою та чай, але печива південного типу немає, вам потрібно їхати до Попі, щоб отримати це. Іноді чайний бісквіт також виглядає як коржі, а з родзинками або запечений з сиром в клярі. У Канаді котлети, як правило, трикутні, і саме так ви знаєте різницю. Нова Англія та Канада все ще мають / роблять оригінальний чайний бісквіт.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.