Як почистити варильну поверхню?


4

Я використовую варильну плиту Creda Capri (можливо, цю [pdf] ).

Проблема в тому, що область навколо пальників стала занадто брудною, з липкими опіками. Ось фото:

брудна піч

Я спробував використовувати Dettol Spray Power And Pure Kitchen, але не зміг видалити плями. Що я можу зробити?


3
Мені це здається полімеризованою олією ... милом, гарячою водою, і одна з цих зелених очищуючих прокладок, як правило, працює на мене. Єдина проблема полягає в тому, що якщо ви чистите занадто багато, ви можете залишити невеликі подряпини, що робить це ще складніше прибирати наступного разу. (ви в основному зробили ту саму реакцію, що і приправа з чавунної каструлі ... тому подряпини допоможуть їй краще чіплятися).
Джо

@jefromi, дякую за редагування Зважаючи на те, що це було моє перше повідомлення, я не зміг додати більше ніж 2 посилання.
BaRud

1
Дивіться також: cooking.stackexchange.com/questions/22855/… Я думаю, що товариш Баркера (щавлева кислота є діючим інгредієнтом, якщо цей продукт недоступний там, де ви живете) може допомогти зменшити ризик подряпання варочної панелі.
SAJ14SAJ

Відповіді:


1

Мені пощастило використовувати сталеву вату більш тонкого класу , хоча не натискайте занадто сильно. Для менших плям мені дуже подобаються губки типу " чарівна гумка ", які також творять чудеса на витяжці. Я не знаю, з якої країни ви розміщуєте повідомлення, але магічні гумки - це як піна губки дуже високої щільності. Вони дивовижні і на мильній накипі.


0

Застосування акуратної миючої рідини або очищувача на основі пасти, як Astonish, зубною щіткою може бути менш абразивним, ніж використання шкурки (навіть на основі капрону), і слід розпушити або розколоти відкладення, які потім можна обережно протерти тканина з мікроволокна. Я виявив, що після того, як ділянка подряпається, сліди опіку незабаром знову з’являються, але якщо ви використовуєте тканину з мікроволокна після кожного використання, це повинно допомогти мінімізувати накопичення.


0

Спробуйте харчову соду. Насипте рясно обпечене місце і накрийте вологою ганчіркою. Поверніться через годину або близько того, і ви побачите, що більша частина безладу витирається. Я не пробував його на такому типі варильної поверхні, але використовував її для найкращого ефекту, коли їжа, випалена на скляній поверхні, навіть коли вичісування не вдалося, а також для плям на стільницях.


0

У мене пощастило видалити жирову олію на зразок обезжирювача, як цитрусові олії або Змащене освітлення. Все ще потрібно багато жиру в ліктях, але знежирювач допоможе послабити його.


0

Спробуйте використовувати очищувач духовки "Easy-Off". Розпиліть і залиште на пару хвилин і просто витріть. Це дійсно допоможе видалити плями.

Спробуйте застосувати оцет і з гарячою водою.

введіть тут опис зображення


1
Чи буде ця марна типова видима обробка, як емаль чи нержавіюча сталь?
SAJ14SAJ

Easy-Off дуже суворий і містить неприємні хімічні речовини. Ні для кого не користуватися, якщо у вас є діти та домашні тварини, відповідно до хлопця, який займається нашими духовками за <a href=" ovencleaningsheffield.com"> духовкою для очищення духовки </a>

0

Криштали соди - зауважу, що Azula R запропонувала харчову соду, не думайте, що це зовсім одне і те ж, оскільки домашні кристали соди не призначені для приготування їжі. Вимкніть живлення, приготуйте дуже міцний гарячий розчин і налийте його в варильну поверхню, щоб вона була максимально наповненою, не переливаючись. Залиште настоюватися якомога довше, хоча б пару годин, долийте, якщо воно випарується. Це повинно означати (за умови, що ви можете отримати глибину розчину досить високою), затверділа олія / мастило просто знімається. Зняти біль, тому що ви не можете підняти варильну поверхню, але її можна зробити, розмокавши її.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.