Як отримати свіжий зелений горошок?


2

Я тільки колись побачив зелений горошок у сніжному горосі або snap горох, у секції заморожених продовольства, або у секції об'ємної / висушеної їжі. Коли просить рецепт x чашки свіжого гороху, чи означає це, що я позбавив їх від стручків? Здається досить марнотратним, якщо я не приготував стручки, що просто здається дивним.


1
Зверніть увагу, що отримати добре зелений горошок, інструкції починаються з "як тільки земля розтопиться достатньо, щоб копати ..."
Marti

Горох заморожує красиво. Розморожений, високоякісний заморожений горох практично не відрізняється від свіжого. Кожне літо свіжий горох стає доступним тут протягом декількох тижнів, вони приємні, особливо в салатах, але для будь-якого застосування, яке вимагає приготування гороху, заморожується добре.
Jolenealaska

Відповіді:


2

Так, ви зняли б горошок з стручків. Шоколад і цукіні показує, як це зробити ефективно.

І ні, стручки зазвичай не їдять, хоча відповідно до Розкішна таблиця ти можеш.


дійсно? Сніговий горох і горох використовуються в китайській кухні постійно (із стручками)
MarkE

1
Це різні сорти з різними властивостями.
SAJ14SAJ

Існують різні типи снігу і гороху? Я думав, що в супермаркеті є тільки один тип. Як я знаю, що можна отримати за свіжим гороховим супом?
MarkE


@MarkE немає, є різні типи гороху. Сніг, оснащення і стручок. Тип стручка має дуже тонкі шкури, майже паперові, і набагато більший горох у них, ніж тип снігу або оснащення. Подивитися damseeds.ca/productcart/pc/viewCategories.asp?idCategory=152 наприклад, і порівняйте "основний сезон" з снігом / цукром - безліч фото
Kate Gregory
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.