Який термін зберігання для домашніх джемів?


9

Якщо я роблю домашні варення / консерви, як довго вони триватимуть?

Відповіді:


3

"Використовуйте протягом року" - хороший настанов. Є винятки. Варення з брусниці, зроблене правильно, легко корисне за пару років.


9

Всі домашні консерви повинні вживатися протягом року. Це передбачає, що ви дотримуєтесь суворого режиму стерилізації, необхідного для домашньої консервації / консервування. Також слід зберігати їх у прохолодному, темному, сухому місці між 50-70 ° F.

З часом зміни кольору, аромату та текстури неминучі. Це призведе до погіршення якості продукту, але поки ущільнення знаходиться в такті і не буде видимих ​​ознак цвілі або дріжджів, варення повинно бути безпечним для вживання.

Ще одне, що слід зазначити, що джеми більш світлого кольору мають тенденцію темніти швидше, ніж інші, і, таким чином, можуть виглядати не привабливо протягом цілого року. Вони все ще "безпечні", хоча.

Джерело:

http://www.uga.edu/nchfp/questions/FAQ_jellied.html#7


2
Я просто хотів уточнити, що рік - очікуваний термін зберігання. Як ви сказали - якщо пломба недоторкана, то їжа безпечна незалежно від віку. У мене вдома бутильовані (з високим вмістом кислоти) желе залишаються хорошими протягом 3-4 років. Вони могли піти довше, але їх остаточно з'їли.
Собачатіна

5

Епізод джем Хороший Їсть пропонує 2-3 тижні , а то й на самому ділі зберегти варення в домашньому консервуванні вигляді шляху і приблизно через рік , якщо ви робите.


1
Так, хороший момент для неконсервованих термінів зберігання. Я припускав, що їх консервують.
hobodave

1
Цей епізод також рекомендував після консервування зняти кільце на банці, щоб у вас з’явився більш очевидний знак, якщо щось пішло не так з процесом консервування.
Джо

@Joe Так ось чому , щоб зняти кільце. Я справді цікавився, що це було. Тх.
JustRightMenus

3

Є також морозильні камені, які легко протримаються кілька років у режимі глибокого заморожування, не втрачаючи при цьому багато якості. Вони добре ущільнені, тому мало втрат вологи / спалювання морозилки, мало втрат якості окрім початкового заморожування, і вам не потрібно турбуватися про цвіль або інший організм, що росте в морозилці.


-3

Домашнє варення, виготовлене з половини фруктів і половини цукру, прослужить майже нескінченно ... це добавки, які псують їжу, поміщені в стерильну банку з варенням, вона може бути там багато років і все ще така ж хороша, як та, з'їдена в перший тиждень, ваша бабуся не вакансія! 50/50 нічого іншого!


2
Добавки не викликають псування їжі, цвілі та бактерії. Для запобігання псування часто використовують добавки. Що стосується джемів, саме вміст ph і цукру створює середовище, яке не підходить для підтримки бактерій і цвілі.
draksia
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.