Чи можна використовувати крем з зубного каменю замість татарної кислоти


4

У мене є старий рецепт варення з зеленого помідора / імбиру, йому потрібна 3/4 ч. Ложки винної кислоти, чи можу я замінити крем тартаром і якщо так, то скільки?

Варення з зеленого помідора / імбиру: наріжте шкірою зелені помідори 1 3/4 фунта, зануривши їх у киплячу воду на 8-12 хвилин. Помідори поріжте на чверті, посипте цукром 3/4 фунта, 1 1/2 ч. Ложки імбиру і 3/4 ч. Ложки винної кислоти. Залиште постояти на ніч. Наступного дня додайте 2 унції кореневого імбиру та 3/4 ч. Ложки лимонної есенції. Помістити в каструлю і тушкувати до готовності. Додайте трохи зайвої води, якщо помідори дуже тверді. Додайте ще 1 3/4 фунта. цукру. Перемішайте до розчинення і кип’ятіть на відкритій сковороді близько 5 хвилин.

Соління зеленого помідора: наріжте 3 фунти зелених помідорів на сковороду з 1 фунтом цибулі, нарізаною крупою, 1 столовою ложкою солі та оцтом 3/4 пт. Готуйте близько 45 хвилин. Додайте 8 унцій коричневого цукру, 1 ч. Ложку меленого імбиру, 1 ч. Л. Сухої гірчиці та 1/2 ч. Л. Кайєнського перцю і варіть повільно 1 годину, постійно помішуючи. Пляшка поки гаряча, а потім негайно закупорити.


1
Чи можу я мати ваш рецепт? Я завжди намагаюся розібратися, як використовувати зелені помідори в кінці сезону.
Собачатіна

Я не знаю, наскільки хороший рецепт, оскільки він старий з моєї мами.
Marg'.user19922

Зелений помідор / імбир.
Marg'.user19922

1
Вибачте, не зрозуміло, другий рецепт був для -Sobachatina. хто сказав, що в кінці сезону залишилось безліч зелених помідорів. Дякую - Джефромі за допомогу в редагуванні, я все ще трохи повільний на всій комп'ютерній сцені, але можу використовувати мікрохвильову піч, хоча LOL.
Marg'.user19922

1
Найближчий інгредієнт до винної кислоти - це лимонний сік, я використовував його для встановлення згущеного молока в лимонному меренгу, не впевнений, що «Крем з татара» - це те саме.
користувач67319

Відповіді:


5

Хоча зазвичай я б вагався рекомендувати це джерело, eHow має хорошу статтю про різницю. Крем з зубного каменю - це мелена, частково нейтралізована винна кислота, і взагалі не є її замінником.

Зрештою, вони рекомендують:

Якщо ваш рецепт вимагає винної кислоти, а у вас її немає, використання крему з зубного каменю може спрацювати. На кожну чайну ложку винної кислоти замініть двома чайними ложками крему з вином. Однак використання винної кислоти дасть кращі результати.

Однак застосувань крему з зубного каменю в кулінарії дуже і дуже мало. Найвизначнішим є заохочувальне спінювання яєчних білків. При хорошій техніці та терпінні при збиванні білих, її можна просто опустити з хорошими результатами.

Він також використовується для виготовлення цукерок, щоб перешкоджати утворенню кристалів у роботі цукру. У цій заявці заміщення може бути фактично ефективним, але ви можете використовувати альтернативи, такі як інвертний цукор або лимонна кислота.

У конкретному рецепті варення, якщо ви консервуєте, одна мета винної кислоти - забезпечити консерви досить кислими, щоб запобігти зростанню ботулізму, а також зберегти безпечні ваші зелені помідори. У зв'язку з цим, ви повинні НЕ замінити. При консервуванні завжди точно дотримуйтесь довірених рецептів, щоб забезпечити безпечний результат.

Навіть якщо ви робите варення з холодильника, це не є хорошим кандидатом на заміну, оскільки вам може знадобитися кислотність, щоб отримати хороший гель. Можливо, ви зможете використовувати лимонну кислоту (я не впевнений у порівнянні рівня кислотності), але не намагайтеся цього робити, якщо ви консервуєте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.