Поміст гризунів на чавунній сковороді


5

Нещодавно я виявив, що у мене в гаражі є миші або щури, де я зберігав деякі речі для космічних цілей, включаючи ледь використану новоспечену сковороду. Я знайшов у ній купу послідів для гризунів (блех), і двічі сильно очистив його милом та гарячою водою та вимив.

Я також повторно заправляв його (плита, а не пічний метод, де масло курить і горить), оскільки приправа не була такою вдалою. Я думав, що мило / вода / скраб пошкодять його, але я не побачив помітного погіршення приправи.

У мене є маленькі діти (двоє до 5 років), і я не фахівець з харчової безпеки. Цього достатньо, чи мені потрібно зробити щось більше, щоб гарантувати здоровість моєї чавунної каструлі?

Редагувати: Після читання я знайшов кілька речей для перевірки:

  1. Розчинений у воді відбілювач, замочений протягом ~ 5 хвилин, знищить все, що стосується гризунів. Але що це зробить із моїм чавуном?
  2. Самі краплі легко викидаються, якщо не зеленими (від отрути)
  3. Сеча гризуна (яка буде існувати скрізь, де є посліди) зануриться в приправу, навіть якщо її зараз стерилізують.
  4. Випікати його в духовці пару годин - це, мабуть, безпечний спосіб її стерилізації. 350F здається нормальним. Це досить високо?

Виходячи з усієї цієї інформації, я думаю, що найкращим підходом було б зняти та повторно приправити сковороду з нуля. Це видалить все, що просочилося існуючою приправою, і стерилізує поверхню.


4
Я б відбілив його особисто. Навіщо ризикувати?
Ааронут

3
Посуд з нержавіючої сталі зазвичай не приправляють.
SAJ14SAJ

2
Посилання CDC - це добра інформація, але вона не є кулінарною чи кулінарною інформацією.
SAJ14SAJ

2
Миття каструлі та нагрівання її до точки куріння олії повинно вбити кожен організм на ній. Я б не вагався використовувати сковороду після цього процесу.
Carey Gregory

3
Коментарі не для відповіді на запитання. Наскільки я (чесно кажучи) дійсно ціную дискусію (оскільки зараз я маю свою відповідь), ця інформація справді повинна бути поставлена ​​у згуртовану відповідь. +1 @CareyGregory
ashes999

Відповіді:


8

Якщо це чавун, і ви насправді з цим параноїдаєте, просто засуньте його в духовку, запустіть чистий цикл, а потім повторно приправляйте. Чавун може витримати тупо велику кількість тепла: у традиційній китайській кулінарії воки очищаються, будуючи великий вогонь, і кидаючи їх… Коли вогонь вигорає, ви викопуєте свій вок, повторно сезон, і ви ' знову в бізнесі.

Якщо вона нержавіюча, просто засуньте її в посудомийну машину.


2

Повний цикл здається мені надмірним. Все, що токсичне, згорить, коли ви повторно розігрієте його на> 110 ° C (це ботокс). Реакція приправи / Майллара відбувається при температурі понад 150 ° C.


1

Була чавунна голландська піч, яка проходила через те саме: гризуни вирішили на деякий час зробити її домом. Повторна приправа, особливо десь понад 350 градусів F, повинна вирішити проблему. Моя дружина страждає на астму і турбує надмірний дим, тому я роблю це на відкритому повітрі грилем з деревним вугіллям. Мої голландські духові шафи я просто встановлюю прямо на вугілля, а потім повторно приправляю їх, коли вони охолонуть. Варто 2 долари у вугіллі, щоб не мати справу з запахом всередині будинку.


0

Тут поширений вірус Hunta. Кілька корінних американців тут помирають щороку. Я знайшов алкогольний скраб та вогонь, а не піч, вбив цього вірусу. Потім перегляньте на екстремальному нагріванні.


Якщо ви зможете знайти якісь докази для підтвердження претензій, які були б дуже вдячні. Також, якщо ви могли б вказати, де "тут"?
canardgras
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.