Як довго парити яйця? (Замість жорсткого кипіння)


8

Я розпарюю яйця, а не твердо варити (я хочу того ж ефекту), тому що це зручно, оскільки я використовую пару з якогось киплячого нута внизу.

Але я, здається, не можу знайти остаточну оцінку, як довго тримати їх на пару.

Одне джерело каже 20 хвилин. http://www.communitychickens.com/2012/08/the-best-way-to-hardboil-eggs-is-to.html#.Uk0oAX-aejs

Я думаю, що це занадто довго.

Інше джерело передбачає 7 хвилин. http://whatscookingwithkids.com/2011/05/27/forget-hard-boiling-eggs-steamed-eggs-are-easy-to-peel/ (У коментарях.)

І тоді настає звичайний час жорсткого кипіння, який становить 10 хвилин.

Я не хочу їх готувати довше, ніж потрібно.


2
В якості експерименту я вийняв один через 11 хвилин, а інший - через 16 хвилин. Один після 11 явно ще не був сильно варений, а той після 16 майже був там (за винятком не дуже хорошого експерименту, оскільки я перервав процес, вийнявши раніше яйце). Все це використовувало найменший нагрів найменшого газового пальника, генеруючи невелику кількість пари, тому, напевно, потрібно було довго прогріватися.
Євгеній Сергєєв

3
Взагалі на пару потрібно набагато більше часу, ніж готування. Хоча я цього не робив з яйцями, час від 20 хв і вище звучить нормально, навіть при більшій кількості пари. І "кипіння довше, ніж потрібно", немає: яйця можна відварювати частково, або повністю. Яйце з твердим варенням повністю відварене, і якщо залишити його довше, всередині нього не відбудеться більше змін, ніж якби ви його залишили за мінімальний проміжок часу. (на відміну від м'яких варених яєць, які продовжують свій шлях до жорсткого відварювання, якщо їх залишити довше).
румчо

4
@rumtscho Сірий / зелений край навколо жовтока, який ви іноді бачите (і, як правило, вважається небажаним), є прямим результатом кипіння довше, ніж це потрібно, і текстура яйця теж потрапляє, якщо перестаратися. Яйця, що варяться занадто довго, стають гумовими.
Jolenealaska

1
@rumtscho О, ні! Жовток виходить ідеально твердим добре до сірого / зеленого кільця і ​​задовго до того, як білі стануть гумими. Прочитайте коментарі, щоб опублікувати відповідь меридієма. Відпарювання дає досить широкий запас для повного успіху. Я опублікую знімок сьогодні ввечері чи завтра. Одне, що я визнав ключовим, - це довести яйця до кімнатної температури перед тим, як їх приготувати, шляхом варіння або пропарювання.
Jolenealaska

1
@rumtscho Я відредагував свою відповідь, щоб включити фотографію. Зауважте, навіть не натяк на сірий / зелений. Білий ніжний, жовток твердий.
Jolenealaska

Відповіді:


9

Мені подобається дотримуватися підходу Альтона Брауна: паритися 12 хвилин, опуститися в крижану ванну. Завжди виходить ідеально для мене таким чином (і як бонус, їх набагато простіше очистити від варених яєць).

Ось відео з шоу Alton, в якому є додаткова інформація: http://www.youtube.com/watch?v=xUHKpHek2E8

І хоча ви не пов’язані між собою (оскільки ви хочете їх розпарити), якщо ви хочете знати все, що потрібно знати про твердо варені яйця, ця публікація Лабораторії харчових продуктів на Серйозні страви охопила: http://www.seriouseats.com/2009/ 10 / їжа-лабораторія-наука-як-як приготувати-ідеально-варені-яйця.html


1
Я люблю Алтона, але в рамках свого експерименту я пропарювався протягом 12 хвилин, тому що саме так я завжди залишав їх у воді, яку доводили до кипіння. Через 12 хвилин (не турбуючи кришку) я отримав рішуче м'який відвар. Це велике яйце, доведене до кімнатної температури перед тим, як пропарити. 20 хвилин давали мені ідеальні результати "вкрутого відвару" 2 рази поспіль.
Jolenealaska

1
Хтось знає, що може спричинити цей досить великий 8 хв. різниця? Я також близький до рівня моря, тому температури пари є однаковими. Температура яєць була б дуже близькою. Якщо я пропарююсь за 20, я отримую крейдяний зелений кільцевий жовток. Може бути, органічні проти звичайних яєць (шкаралупа може бути більш проникною для перших)?
районований пост meridiem

Мої яйця неорганічні, охолоджені, непастеризовані, великі USDA, принесені до кімнатної температури безпосередньо перед розпарюванням. Через 20 хвилин немає жодного натяку на зелене / сіре, і в самому центрі жовтка дуже незначна напівпрозорість - я маю на увазі ідеальну . Я маю воду просто в точці кипіння, чи є у вас кипіння важче, ніж це?
Jolenealaska

1
Температура пари була б однаковою при прокаті або низькому кипінні, але щільність пари була б різною, що зробило б температуру навколишнього середовища всередині горщика різною. Тільки для хихикань, я спробую ще раз, коли закипить. Мої яйця були упаковані на Джуліана Дата 255, 12 вересня.
Jolenealaska

1
І відповідь: Жорсткий кипіння проти ледве кипіння! Я зробив це ще раз, цього разу тримаючи воду при сильному кипінні. Цього разу 12-хвилинне яйце було просто чудово, 20-хвилинне яйце теж було чудово - немає зеленого кольору, текстура була тонка. Різниця між двома яйцями була різною, але вона була незначною.
Jolenealaska

6

20 хвилин ідеально. Я довів велике яйце до кімнатної температури і пропарив його над акуратно окропом у щільно закритому горщику. Через рівно 20 хвилин я занурив її у крижану воду, почекав одну хвилину, потім очистив шкірку. Це було настільки ж ідеально "вкруто", як я коли-небудь бачив і не куштував. Що варто, я на рівні моря.

Це змушує мене хотіти робити відхилені яйця! Я думаю, що зараз я зроблю це так.

Обов’язково прочитайте коментарі до відповіді на пост меридієма.

Ось ідеальне «твердо варене» яйце, доведене до кімнатної температури, пропарене над швидко киплячою водою протягом 13 хвилин і потім занурене в крижану воду.

парене яйце


У моєму випадку, також над акуратно киплячою водою, розпарені яйця було важче лущитись, ніж зазвичай для твердо варених яєць, враховуючи ту саму обробку після приготування (мийте в холодній водопровідної води близько 10 секунд, а потім залишайте в горщику з холодною вода). Цікаво, чим саме відрізняється ... температура?
Євгеній Сергєєв

Я сподіваюся, що ніхто не трактує той «щільно накритий горщик» неправильно. Завжди повинні бути якісь отвори, інакше вони можуть вибухнути. (Якщо ми не говоримо про скороварки, але це вже інша історія. Вони мають спеціальні механізми контролю тиску.)
Євгеній Сергєєв,

2

Я весь час пропарюю шахту, тому що це набагато простіше їх очистити. У мене є ресторан, і я все про легко і швидко. Я погоджуюся, що 10 хвилин - це достатньо часу для того, щоб їх зробити.


1

Спочатку доведіть воду до кипіння, потім накрийте кришкою і зменшіть нагрівання до середнього, не низького рівня, а потім встановіть таймер на 10 - 15 хвилин, залежно від розміру яєць і того, як ви хочете, щоб центр. Мені подобається, що вони трохи м'які і роблять зайві великі яйця за 11 хвилин. Якщо ви покладете все в горщик, тоді увімкніть нагрівання і запустіть таймер, який вам доведеться враховувати час, коли вода закипить - таким чином, 20 хвилин.


0

Я пропарюю шахту в моїй плиті з рисом, запускаю її, щоб переконатися, що вона тепла, після чого я встановлюю її на 12 хвилин. Це приємно, тому що паровий кошик чудово вписується в крижану ванну після того, як все легко очистити. Мої щоразу виходять ідеально, без зелених і без сировинних частин :)


0

Відпарювання повинно зайняти близько 12 хвилин - можливі зміни розміру, висоти, особистих переваг. Наукова п’ятниця на цей час досить ретельно висвітлювала цю проблему. Ключові моменти:

  1. Легкість лущення обумовлено приготуванням зовнішнього шару досить швидко, щоб прив’язати мембрану до внутрішньої частини оболонки.
  2. Зрештою, холодна водяна ванна має значення лише якщо ви шукаєте круглі днища для цілей презентації

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.