Чи можна перевірити температуру духовки без термометра духовки?


8

У мене нова піч, я не запікався в ній достатньо, щоб дійсно оцінити її точність. Чи є спосіб перевірити його без духового термометра?

Відповіді:


17

По-перше, придбайте термометр, вони дешеві. Цей очолював тестування американської тестової кухні: Термометр

Цей метод забороняється занурюватися та витрачати 6 доларів на піч-термометрі. Цей метод походить прямо з онлайн-класу, який я беру з Гарварду через edX.org. Опис Курсу

Для перевірки духовки можна скористатися духовим термометром, або ви можете знайти матеріал, який має перехід при певній критичній температурі, а потім налаштувати духовку біля критичної температури, де відбувається перехід - щоб дізнатися, чи це насправді відбувається .

Джефф Поттерс запропонував чудову ідею у своїй чудовій книзі « Кулінарія для гіків» . А саме він припускає, що тестування в духовці можна проводити з плавленням цукру. Його протокол тут.

Калібрування базується на ідеї, що температура плавлення столового цукру (сахарози) становить 366 F (186 ° C), [google "температура плавлення сахарози"], і тому, якщо температуру ставити трохи вище 366, цукор повинен плавитися. А якщо поставити його трохи нижче 366 F, він не повинен плавитися. Важливо, виконуючи цю процедуру, не вживати багато цукру, оскільки інакше час нагрівання цукру може бути занадто довгим.

Матеріали:

~ 1/2 столової ложки гранульованого цукру

Порядок:

1) Розігрійте духовку до 350F (177 ° C).

(2) Помістіть гранульований цукор у посудину з духовки або на алюмінієву фольгу

(3) Поставте в духовку на 15 хвилин

(4) Якщо цукор не розтане, підніміть температуру духовки на 10 F (5 ° C) і повторіть експеримент.

(5) Продовжуйте підвищувати температуру, поки не знайдете температуру, де тане ваш цукор. Назвемо цю температуру Темп .

(6) Ви встановили, що цукор плавиться десь у проміжку Tmelt-10, Tmelt . (тобто, якщо ви виявили, що цукор плавився при 400F, але не 390F, температура плавлення становить від 390 до 400.)

(7) Ваші вимірювання свідчать про те, що ваша піч має приблизну калібрувальну криву

T = Tdial + 366 - Tmelt (якщо ви використовуєте градуси Фаренгейта)

T = Tdial + 186 - Tmelt (якщо ви використовуєте градуси Цельсія)

де Tdial - температура циферблата. Зауважте, що якщо на вашому циферблаті сказано, що цукор плавиться при 400, ця формула зазначає, що фактична температура в духовці - це температура, яку цукор плавить (366F) ".

Ось ще один метод, цей - з Cook's Illustrated, тестова кухня AKA America. Я скопіював і вставив техніку з Тесту Водної Темпи

Розігрійте духовку до 350F. Почніть з 1 склянки води кімнатної температури і перевірте її температуру занурювальним термометром. Відрегулюйте температуру теплою або холодною водою, щоб вона становила 70F. поставте в духовку на 15 хвилин. Перевірте температуру ще раз, і вона повинна читати 150F. Відповідно регулюйте температуру духовки.

Ще один спосіб перевірити температуру духовки - просто кип’ятити воду. Помістіть пару склянок з водою в духовку і встановіть температуру духовки на 200F або 90 ° C, вода не повинна кипіти, незалежно від того, як довго ви залишаєте її в духовці. Встановіть температуру на 225F або 110C. Врешті-решт вода повинна закипіти.

Все, що сказали, купіть термометр.


Я погоджуюся з порадою "просто купити термометр". Але я просто додам, що обидва ці способи калібрування є хибними. Навіть якщо ви отримаєте розумну приблизну температуру плавлення цукру для першої, у вас є лише одна точка даних. Піч могла бути вимкнена набагато більше (або менше) в інших температурах; вам знадобиться принаймні 2 температури калібрування (бажано більше), щоб визначити це. Для другого способу від Cook's Illustrated матеріал ємності з водою, її форма, де ви поміщаєте її в духовку тощо, можуть мати істотний вплив на час нагрівання 1 склянки води до 150F (або будь-якої температури).
Афанасій

1
Ще одна корисна точка калібрування: Плавлення олова (випускається у вигляді припою. Не використовуйте флюсовий сердечник або припой, що містить свинець!) Близько 230 ° C.
rackandboneman

2
Я не впевнений, що більшості людей буде зручно ставити припой у їх духовку. Крім того, більшість людей, які займаються пайкою для електроніки в домашніх умовах, віддають перевагу припої з основою для каніфолі, тому що з ними легше працювати. Купівля трохи припою, що не містить свинцю, напевно, близька до ціни просто придбання духового термометра.
Бетмен
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.