як деякі бутерброди відчувають себе вершковими


3

Я просто вчуся готувати, я з Індії, так шкода, якщо моє питання занадто дурне. Я зробив бутерброд за рецептом, поданим на деяких блогах, використовуючи курячий салямі, але мій сендвіч сухий і багато бутербродів, які я їв, відчував себе вершковим. Я не думаю, що його сир, я маю на увазі, крім сиру, є ще щось! Як зробити бутерброди подібними? чи є категорії бутербродів?


3
В Америці ми покладаємося на сир (різних видів), майонез, гірчицю, кетчуп, масло --- всілякі речі. "Сухий" - це взагалі неприйнятний термін для бутербродів. Але якщо мова йде про бутерброди, правил немає. Все, що ви могли використовувати для додання вологи будь-що інше, - це чесна гра для сендвічів.
Jolenealaska

2
Питання не дурні ВИНАХО лише тому, що вони походять із культури, відмінної від тієї, з якої походить більшість із нас.
Jolenealaska

1
Дякую. Я додав сирні спреди, але цікавився, що зазвичай вони додадуть, крім сиру, я спробую майонез наступного разу
pahnin

3
У моєму світі майо - інгредієнт номер 1, щоб зробити бутерброди не сухими. Будь ласка, не дозволяйте цьому задушити вашу творчість. Якщо щось ще тикає ваш мозок як ідею, спробуйте .
Jolenealaska

1
Окрім рекомендацій щодо приправ для додавання вологи, слід також переглянути свій вибір хліба. Це не обов'язково змінює «вершковий» сендвіч, але запобіжить його надмірно «сухість». Збагачений хліб (з яйцем і цукром), як правило, є більш вологим, як і інші м'які хліби.
Джо

Відповіді:


8

Наскільки я знаю, офіційних категорій бутербродів не існує, хоча існують значні регіональні відмінності в тому, що в усьому світі вважається «прототиповим» сендвіч (а деякі культури мають декілька загальних бутербродів). Традиційний американський підрозділ сильно відрізняється від німецького Käsebrot. Тож я не можу вказати на тип бутерброда і сказати вам, що "він завжди буде вершковим".

Є дві речі, за допомогою яких можна зробити сендвіч вершковим.

  • Викладаємо на хліб масло або вершковий сир, перш ніж додавати начинку. Це додасть бутерброду приємний, м'який смак і видалить сухе відчуття рота, не зробивши його дуже вологим.
  • Використовуйте приправу. Типові приправи для бутербродів - гірчиця, майонез та кетчуп. Вони роблять бутерброд дуже вологим і вершковим, і, як правило, надають йому сильний смак. Їх зазвичай розміщують між начинками, а не на хлібі, тому вони не замочують хліб і роблять його ситним.

Моя пропозиція - спробувати обидва варіанти та вирішити, який вам найбільше подобається.


Дякую, востаннє я викладала тонким шаром вершкове масло з одного боку та сир з іншого. Але між начинками нічого. Спробуйте з майонезом або гірчицею між начинками наступного.
pahnin

1
Майо часто поширюється на хліб. Принаймні тут ...
derobert

Я згоден з @derobert. Мені це здається, ніби у вас на них бутерброди з майонезом.
Марк Аллен

Кетчуп, як правило, занадто вологий для гарного сендвіча ... якщо ви не використовуєте рулет (а не шматочки хліба), ви ризикуєте його просочити через хліб. Цукристі або жирні приправи (наприклад, чатні, песто, тапанада, майо), як правило, кращі, ніж надмірно мокрі для нарізаного хліба. Гірчиця досить сильна, що її використовують вкрай, тому не страждає від тих же проблем.
Джо

0

Спробуйте майонез (він же "майо" в американській англійській мові). Я використовую Hellman's, який я вважаю кращою якістю.

Роблячи бутерброд, спочатку почніть, розкладаючи майонез на хліб, який ви використовуєте, перед тим як додавати м’ясо. Я б запропонував почати з трохи майонезу - тоді збільште кількість майонезу на свій смак.

Я сподіваюся, що ця інформація допоможе вам знайти ту "кремову" консистенцію, яку ви намагаєтеся дублювати у своїх бутербродах.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.