Чи безпечно їсти моркву після того, як вони почорніли?


7

Нещодавно я витягнув із холодильника пакетик моркви та виявив, що більшість із них почерніла. Що є причиною цього, і чи безпечно їх вживати в їжу (з або без шкірки)?


Це було одне цікаве запитання ... Цікаво, чи купували б ви моркву з ринку, якби вони були замість органжів чорними: D (будь-який інший колір, окрім цього )
bonCodigo

2
Я купував і їв чорну моркву раніше - але є помітна різниця між чорною морквою та морквою, яка стала чорною
Пол Майклз

Я, безумовно, мав на увазі останнє, "морква, яка стала чорною". Ось чому я дав посилання на piture, щоб переконатися, що включити моркву всіх можливих кольорів, включаючи фіолетовий / чорний ..
bonCodigo

Чорна морква
Apropos

Відповіді:


19

Коли морква чорніє, вона майже завжди викликається гниллю. Я б точно їх не їв.


Хіба не безпечно просто відрізати гниль?
Пол Майклс

1
@ pm_2, якщо це лише кінці, ви, можливо, зможете щедро вирізати загнилі частини, але якщо їх багато в сумці, я б не ризикував.
SourDoh

1
@ pm_2 - Я б подумав, що якби морква сиділа навколо досить довго, щоб гнити, навіть не загнила частина була б, принаймні, значно гіршою, ніж раніше, за смаком та текстурою. Я можу отримати 2 фунта моркви в продуктовому магазині приблизно за 1,40 долара США, 1 фунт мішок за 1,89 долара. Ви справді такі важкі, що вам доводиться їсти гнилу моркву?
PoloHoleSet

3
Кілька людей задавали питання на кшталт: чому б не викинути їх / чому ризикнути і т. Д. Чи я можу дозволити собі викинути мішок з морквою, безумовно, ми повинні намагатися (як суспільство) витрачати якнайменше можливо. Якщо ми це визнаємо, то на форумах, таких як цей, слід порадити робити це безпечно.
Пол Майклс


2

Будь ласка, киньте їх ... чорний - це не добре. Вони повинні бути яскраво-помаранчевими (якщо, звичайно, це не кольорові сорти, як фіолетовий)


є морква, яка має чорний колір через свої гени, а не від гнилі, тому чорний колір сам по собі не означає гниття.
Caters

Чи морква спочатку не була фіолетовою? mentalfloss.com/article/12388/carrots-were-originally-purple
Річард Сімпсон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.