Секрети приготування кришталево чистого желатину?


9

Як я вже згадував в іншому запитанні , я намагаюся зробити великий блок желатину. На жаль, у моїх перших кількох спроб вийшло трохи бурштинового відтінку, використовуючи лише воду, цукор, желатин та прозорий ароматизатор.

Після деяких досліджень я знайшов відео про виготовлення чіткого желатину, в якому вони:

 1. використовували іншу марку желатину
 2. цвіла желатин менш рідким, ніж у мене
 3. додали лимонну кислоту
 4. нагрівали його досить довго

Я підозрюю, що вони також використовували нижче співвідношення желатин до води. (Мені потрібно це досить жорстко, оскільки це буде непідтримуваний куб приблизно по 10 дюймів (25 см) з кожної сторони.)

Дивлячись на їхні образи, я думаю, що в їх вирішенні ще є трохи відтінку, але я не впевнений, яка з відмінностей є найбільш важливою для процесу. Хтось знає?


Я також повинен додати - переглянувши відео та прочитавши деякі інші статті, я нагрів свій желатин і тримав його при 180 ° F близько 30 хв ... Я думаю, що він очистив деякі, але він все ще темніше, ніж я ' мені подобається ... також я використовую близько 2 ТБ желатину Нокс на склянку води. У мене також є каністра кошерного желатину Великих озер, якщо це змінило б значення.
Джо

1
Це щось, що абсолютно повинен бути желатином? На мій досвід, желатин зазвичай трохи жовтуватий, без додавання фарб. Якщо ви можете уникнути використання агар-агару, це набагато зрозуміліше (і його можна зробити дуже жорстким).
SourDoh

@ acidd'oh: Я б хотів, щоб я знав, що ще до початку ... Я намагаюся зробити це на конкурсі у п’ятницю, тому я мав би сьогодні та завтра спробувати знайти альтернативи (що може бути проблематичним для більш рідкісні предмети)
Джо

2
Агар досить легко знайти в магазинах здорової їжі, якщо це допомагає. Він дійсно простий у використанні і набагато стійкіший, ніж желатин, коли він встановлює (і я думаю, аромат також набагато більш нейтральний). Якщо ви не можете його знайти, я думаю, що кошерний желатин може бути найкращим варіантом, оскільки він зазвичай виготовляється з риби (якщо я не помиляюся).
SourDoh

@ acidd'oh: blah ... весь агар, який Amazon вказав як "найвищий дозволений", який, як вони стверджують, доставить мені до четверга, якщо я замовляю протягом (x) годин, коли ви переходите на окремі сторінки, про які вони кажуть воно дістанеться мені до п’ятниці. Мені, можливо, доведеться викопати проїзд, щоб потрапити до магазину здорової їжі.
Джо

Відповіді:


7

Можливо, ви також хочете використовувати желатин більш високої якості, як той, який використовується для мистецтва з желатином. Дивіться це: https://gelatinartmarket.com/products/gelatin-powder-280?variant=1455952961

Желатин ст


Я переглянув багато відео на ньому, але бачив лише їх зображення в половині сфер. (а це товщина лише дюйм чи два ... менше, де «пелюстки»). Я думаю, я міг би спробувати ще раз, оскільки конкуренція в січні. (Я технічно виграв минулого року, але це був день після декількох вихідних днів із заметілі, і я був єдиним входом).
Джо

Забули дати подальший досвід - так, цей матеріал спрацював чудово, я не пішов на 10-кубовий куб, але зробив блок приблизно 10 "x12" x3 ", а видимість все ще була досить хорошою в довгих вимірах.
Джо

6

Я використав konnyaku - це десерт японського гелевого типу, який ви робите з порошку. він кристально чистий. це схоже на тверду воду. він гумовий за вказівками, але ви можете використовувати більше води або менше порошку, щоб отримати потрібну текстуру. ось фото, як це виглядає, але в них гель має фрукти (?), завдяки чому він виглядає кольорами. http://i106.photobucket.com/albums/m255/hijackqueen/Cooking/konnyaku002.jpg


6

Після багатьох, багатьох тестів я виявив кілька речей:

 1. Нагрівання желатину тривалий час дуже необхідне. Я виявив, що за 30 хв 180 ° F (82 ° C) було б впевнено, що желатин був належним чином розчинений, щоб мінімізувати каламутність. (30 хв - мій мінорний тест, можливо, це було можливо за менший час)

 2. Потрібно залити желатин, поки він досить гарячий. 170 ° F (77 ° C) було нормально, але навіть зняття його до 160 ° F (71 ° C) призвело до хорошого каламутності (ймовірно, введені невеликими бульбашками повітря при заливанні; я, можливо, пощастив би з більшою кількістю обережно заливати або використовувати альтернативні засоби для переміщення рідини (наприклад, шприц)).

 3. Потрібно мінімізувати будь-які бульбашки повітря. Якщо ви заливаєте її шарами, повільно переміщуйте виделкою по верху, щоб виплив і бульбашки. Якщо після встановлення у вас залишилося небагато, ви можете налити гарячу рідину на бульбашки, щоб видалити їх із цього шару. (Я використовував ложку, щоб відхилити наливку прямо біля стінки ємності).

 4. Уникайте ароматизаторів. Екстракти на основі алкоголю зроблять його більш каламутним. (після нагрівання вона очищається; це абсолютно жахливо, якщо ви спробуєте її змішати в кінці) Ароматизатори на основі олії не мали емульгатора, а просто відокремилися б. (найкращий ароматизатор, який я міг знайти, - напій з білої журавлини (10% сік), але помітив, що з часом в кольорі було відмінність. (Пляшка, яку я мав на зберіганні протягом року, була значно більше яблучного соку, як за кольором, ніж нещодавніша покупка).

 5. Желатин має кращу видимість, ніж агар-агар. Незважаючи на те, що желатин має відтінок, агар не повністю прозорий, коли він встановлюється, навіть якщо його тримають годинами при температурі, що знаходиться безпосередньо від кипіння. (Я використовував занурений циркулятор для обігріву, тому я ніколи не доводив його до кипіння. Тримав його при 95 ° C (203 ° F) протягом ночі, потім спробував пару годин при 99 ° C (210 ° F).

 6. Ви не можете зрозуміти незмінне джелло в масштабі, з яким я мав справу. Вам потрібно скоротити желатин приблизно до 1 ТБ желатину на 2с. рідини для візуалізації (погана видимість альбіет). Цілком можливо, що він може встановити достатньо, якщо його дають на тиждень в холодильнику, але вам дійсно потрібно принаймні вдвічі, щоб змусити його закріпитися на великих розмірах. (зауважте, що це добре для дрібніших предметів ... Я використовував келихи для своїх тестів, тому думав, що я все в порядку)

 7. незалежно від того, що ви робите, ви не можете встановлювати солодкі шнурки в арки в джелло. Тепло, необхідне від заливки, змушує їх руйнуватися, навіть якщо спочатку заморозити їх або встановити в шар джелло. (також спробував Агар, але мені довелося його досить перемішати тиждень, щоб він не був занадто непрозорим, і він не був налаштований достатньо, щоб утримувати вертикаль; це, можливо, пов’язано з тим, що я занадто довго тримаю його на високих температурах).

Я ніколи не перевіряв, чи вплинула лимонна кислота, але просто не думаю, що я можу зняти те, що шукаю в цій шкалі. Після ще 3 катастрофічних невдач у цьому році (понад 2 минулого року), я думаю, що я відмовляюся від цього проекту.


1
Я робив це ще раз, але використовував лише напівпрозорий кольоровий желатин над кокосовою панно-котлетною молочкою. Це призводить до отримання більшу кількість уроків: 8. Не використовуйте рецепти цукрових троянд для виготовлення витягнутих цукрових дуг. (він занадто гнучкий, тому провисає на вас протягом ~ 10 хвилин.) 9. Збитий цукор повільно розчинятиметься, якщо його натиснути на желатин. (принаймні занадто м'який цукор, який я
Джо

2

Желатин робиться або з яловичини, або зі свинини. Яловичина - це жовті зерна, свинина - те, що ви хочете для прозорого, це біле зерно. Щоб знайти цю просту відповідь, було потрібно чимало досліджень.


1
Ах ... Я був з допомогою яловичого желатину. (намагається зберегти кошерність для деяких людей там ... але я бачу, що це, мабуть, помилка, тим більше, що, можливо, був свинячий желатин, який використовується в коробці, для шару під ним.
Джо

1

Желатин на фотографії ніколи не піддається температурі кипіння, оскільки він втрачає темпи в'язкості для плавлення - гелі з низьким цвітінням та високим нальотом також розрізняються. Коров’ячі гелі призначені для фотоемульсій. Свині (свині) гелі - найясніші.

Перший видобуток із партії корови чи свині є найвищим цвітінням. Різна температура і кислоти, а також інший цикл призводить до зниження цвітіння. Цвіте всього 75; розтане на вашому кухонному столі. Розчинений 300 цвітінь розтане близько 113. Свинина використовується для прозорих желатинових капсул, тому вам потрібна свиня з високим цвітінням.

Агарний агар ви купуєте на азіатських ринках. Він поставляється з Лос-Анджелеса в Ель, і між ними. Нью-Йорк хороша ціна. 4/5 паличок в упаковці прозорого кольору, прозорі, червоні та зелені палички. Наріжте невеликими шматочками, просто накрийте водою, змоченою на ніч. Отримайте повільну плиту від Goodwill і доведіть розчин на середньому вогні або найвищій. Каструля на плиті - це не добре. Не палити і не палити; перевірити лише на незначне кипіння. Агар можна залишити нагріванням до тих пір, поки вода не зникне наполовину. Це не проблема, просто додайте більше води. Закінчивши, накрийте черепку без вільної тканини, агар не закриється кришкою або конденсатом. Поставити в холодильник не морозильну камеру від 45 до 70 прослужить рік.

Вийміть, нехай піднімається до кімнатної температури, вони знову використовують посуд. Я використовую як у своїй темній кімнаті для виготовлення підстав для утримання желатину на скляних тарілках, так і негативних та позитивних емульсій. Ви можете прочитати багато інформації, але точної процедури роботи магії бракує базової інформації.


2
Я думаю, що тут є корисна інформація, але щось це заплутало. наприклад, "отже, вам потрібен агарний свинарний агар з високим цвітом, який ви купуєте в торгових точках". Це два почуття? Тому що агар-агар - з водоростей, а не від свиней. І мені б хотілося, щоб у мене були всі рецепти з темної кімнати мого діда (і прадіда).
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.