Моє суфле стало сірим


2

Я намагався зробити суп з малини, бо, ну, знайшов рецепт, і це звучало смачно. Це абсолютно не вдалося, але, оскільки я впертий, я хотів продовжувати намагатися, поки не зрозумів це. Однак кожного разу воно сіріло. Я бив яєчні білки в пластиковій мисці, і зараз читав, що ви не повинні робити цього з тих чи інших причин, але ніколи нічого з них не сіріло. Крім того, суміш не сіріє, поки я не додаю малинову суміш (яка складається з малини, цукру, трохи води та кукурудзи). Я найкраще здогадуюсь, що кукурудзяна якимось чином реагує з білками, тому що я, чесно кажучи, не маю уявлення, як малина змусить яйця сіріти.

Допоможіть, хтось? Яйця були свіжими, і вони виглядали повністю добре, поки я не додавав малинову суміш кожного разу. Я просто не розумію, що змушує їх сіріти.


Ви не запитували, але порада щодо пластикової миски полягає в тому, що вони, як правило, зберігають мікроелементи жирів, які можуть перешкоджати збиванню яєчних білків. У кукурудзяному крохмалі (кукурудзі) немає нічого, що реагувало б на малину, щоб перетворити їх у сірі.
SAJ14SAJ

Відповіді:


6

Пігменти в малині можуть сіріти в лужному середовищі, а яєчний білок - одна з небагатьох лужних продуктів, хоча я здивований, що ефект був би досить сильним, щоб помітити.

Можливо, ви захочете збити ваші яєчні білки з невеликою кількістю вершкового татарного або лимонного соку, щоб вони були менш основними, а тому не реагували на малинові пігменти.


Це також допомагає яєчним білкам розпушитися і підтримувати свої піки, що є приємним бонусом.
TonyArra
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.