Як я знаю за смаком, якщо шинка погана. Я приготував попередньо приготовлену шинку у повільній плиті на теплому 3 дні [повтор.]


3

На це запитання вже є відповідь:

Мій друг давно використовує цю ідею. Він робить квасолевий суп, тільки з шинкою і квасолею .. Може бути, цибуля, потім вона сидить у crockpot на теплі до перетравлюється, ми. ЛОЛ. добре сьогодні. Я схопив миску .. та помітив слабкий солодкий смак до шинки .. Я копаю для пропозицій з, щоб знати якщо я мушу кинути це або, продовжуюсь їдять це. Просто нервовим є все. Я збираюся приклеїти термометр в суп, щоб побачити, яку температуру, мій глиняний горщик, на теплому. Тоді я буду знати, якщо його приготування принаймні вище 140, безпечна зона. Ми робимо це також для чилі, і м'ясо оленів. Це насправді, смак другого дня. Знак .. трохи не впевнений .. LOL Роза Дюбуа


2
Правило продовольчої служби № 2: коли сумніваєтеся, викиньте його.
SAJ14SAJ

Відповіді:


11

Я повністю підтримую доктрину "коли сумніваюся, викидаю", хоча я особисто не вважаю солодкий смаку бути сумніву . Як rfusca розумно вказує, ви не можете спробувати або понюхати кілька видів забруднення, і ті, які ви може смак або запах, зазвичай кислий, гіркий або взагалі гострий.

Я пропоную вам подивитися на таке питання:

Чи погано залишати глиняний горщик на теплий (не низький) весь день?

Якщо ваш глиняний горщик дійсно був на в цілому час, то це може бути абсолютно безпечним. Ви повинні з'ясувати, що таке "тепла" температура. Припускаючи, що ви все ще працюєте, просто вставте термометр і переконайтеся самі.

Анекдотично, я чула повідомлення про глибокі горщики "теплих" температур від 150 ° F до 220 ° F. Дуже малоймовірно, що нові горщики для глиняних горщиків знаходяться поблизу цього високого кінця, але все вище 140 ° F приготування їжі температура і вбиватимуть бактерії, а не дозволяти їм розмножуватися. Отже, якщо ваш тест термометра зчитує вище, це, ймовірно, ще безпечно навіть після всього цього часу. Я не можу говорити за якість чогось, що готувалося протягом трьох прямих днів, але не враховувати смак ...

З іншого боку, якщо ваш термометр читає що-небудь нижче 140 ° F, то ви повинні викинути те, що у вас є, і відтепер припинити робити це. По-справжньому "тепла", але не "гаряча" температура, як 100 ° F, є практично гігантським інкубатором, навіть гіршим, ніж просто залишити його при кімнатній температурі.

P.S. Ви повинні прочитати посібник для вашого конкретного горщика, тому що, незважаючи на те, що це може бути безпечно для їжі, я не впевнений, що це безпечно для вашого бака. Багато хто з них приходять з рекомендаціями не використовувати теплу установку більше 4 годин, і не пояснюють, чому. Можливо, вони вважають, що температура може бути недостатньою, щоб гарантувати безпеку харчових продуктів, хоча й інша (на мою думку) можливість полягає в тому, що вона може забруднити, розірвати або послабити горщик.


5

Як ви знаєте, за смаком, якщо нічого погано? Ви не можете, ви не можете. Бактерії, які ростуть і роблять вас хворими, можуть бути без запаху і смаку. "Коли це сумнівається, викиньте його".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.