Підготовка спагетті без киплячої води


3

Я бачив рекламу на телебаченні для приготування спагетті без кип'ятіння локшини. Чи можна це зробити?


Чи була вона комерційною для локшини швидкого приготування? Вони існують, але попередньо обробляються. Звичайна локшина не може працювати тільки з просочуванням.
rumtscho

Це практично дублікат Чи можна було б готувати рис або пасту без гарячої води? але, напевно, існує різниця між "киплячою" і "гарячою" водою.
Aaronut

Відповіді:


5

Можна, звичайно, приготувати спагетті у воді до 180 F.

Замочуючи його в більш прохолодній воді, він змочує крохмалі, якщо ви чекаєте досить довго, але не готуєте білки, тому може бути не оптимальним.


6
Начебто їдять сире, вологі тісто.
Aaronut

1

Існує два типи локшини, що продаються на ринку, миттєві і нормальні.

Якщо ви придбали випадковий пакет локшини, відповідь SAJ14SAJ застосовується (хоча я не впевнений, що 180 F дійсно достатньо - у мене є більш високі цифри для гелеутворення пшеничного крохмалю в голові). Існує деяка температура трохи нижче кипіння, яка буде працювати, але менше, ніж це не закінчиться добре.

Якщо у вас є локшина, позначена як "локшина швидкого приготування", вони можуть працювати лише з додаванням води. Ви повинні дотримуватися інструкцій на упаковці, оскільки їм може знадобитися досить гаряча вода. Але ви не можете використовувати звичайну локшину таким чином.

Локшина швидкого приготування рідкісна. Якщо ви не впевнені, який тип ви купили, ви, мабуть, маєте ті, які потрібно приготувати.


Номер 180 F надходить від Kenji Alt.
SAJ14SAJ

0

Вам потрібна гаряча вода. В іншому випадку ви будете мати тільки купу макаронних виробів, зроблених м'яким, змоченим у холодній воді. Щось, чого я не буду їсти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.