Ви повинні, і як вам, змащувати вазон?


8

Я знаю, що це може бути нерозумним питанням, але я натрапив на рецепт посуду, який просить змазати посуд, перш ніж додавати інгредієнти в горщик. Ви просто змащуєте горщик нормально? У моєму випадку з трохи оливкової олії та паперового рушника. Вам потрібно змастити посуд для посуду або це просто простіше. Я не хочу, щоб їжа була додатково жирною.

Відповіді:


7

Особисто я ніколи не робив страву, яка вимагала змащування посуду - навіть якщо це вимагало, я проігнорував цей крок і не мав жодних проблем. Я можу лише уявити, що крок додається, щоб нічого не прилипало - але мій посуд (і всі інші, які я бачив) - глазурований фарфор або кераміка, а рецепти завжди містять якусь рідину, тому я не думаю, що це буде бути проблемою.

Якщо я збирався змастити його, я б це зробив у описаному вами способі, і використовував би дуже легкий штрих.


2

Залежить від того, що я роблю. Коли я роблю цілу курку, я натираю курку оливковою олією, щоб вона не прилипала до боків і дна (і щоб допомогти спеціям прилягати до шкіри). Для купу курячих шматочків я можу замість цього змастити горщик. Ніколи не переймався чилі чи супом.

Змащення / змащування каструлі ніколи не повинно бути достатньо, щоб їжа була жирною. Це тонкий шар масла, втираний, щоб запобігти прилипання. Не повинно бути достатньо для того, щоб утворювалися калюжі або смажилися.


Коли ви готуєте курку в горщику з посудом, ви просто готуєте курку сама (еквівалент спецій, а потім випікання)? Або ви готуєте його в якійсь рідині? Я ніколи не намагався ставити посуд як міні-піч, але мені дуже цікаво, працює це чи ні. Якщо ваша відповідь "так", можливо, мені доведеться відкрити питання про це!
stephennmcdonald

1
@stephennmcdonald Я готую цілу курку у себе. Просто заправляйте трохи вершковим маслом і нарізаними яблуками і приправляйте приправою сіллю (місіс Деш). Це так добре і відвалюється від кістки, так ніжно.
Kyra

1
@stephennmcdonald - мені подобається додавати невелику кількість ароматної рідини, налитої всередину курки після того, як вона буде в положенні. Те, що висипається, достатньо лише ледь накрити дно горщика з черепами, тож воно, безумовно, є більш вологим парою, ніж кипінням. Коли курячий жир почне плавитися, він додасть рідини на дно горщика і не дасть йому згоріти. Готувати потрібно близько 3-4 годин, а результат - неймовірно ніжна, волога курка. Якщо вам подобається хрустка шкіра, ви можете вийняти її трохи раніше і закінчити в духовці на сильному вогні.
Тім Гілберт

@Kyra & @Tim: Я не можу чекати, щоб спробувати цей метод, я збираюся придбати цілу курку в ці вихідні саме для цієї мети - я люблю свою повільну плиту і навіть не вважав, що я можу зробити в ній цілу курку. . Дякую за інформацію!
stephennmcdonald

@stephennmcdonald Просто пам'ятаю. Я додаю трохи посуду в посуд на початку, щоб я мав більше рідини в кінці. Це робить дивовижним підтягування, тому щоразу, коли я роблю це, я мушу робити картопляне пюре, щоб піти з ним. : D
Kyra

1

Я десь прочитав, що після очищення слід злегка змастити керамічний вазон невеликою кількістю олії.


Ти знаєш чому?
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.