Чи абсолютно потрібно приправляти сковороду з вуглецевої сталі?


4

Я купую свою першу сковороду з вуглецевої сталі і я новачок у всьому «приправному» процесі для каструль. Я усвідомлюю, що каструлі за замовчуванням дотримуються, і вам потрібно "приправити" їх, однак ви не можете просто використовувати масло? Чи абсолютно мені потрібно приправляти каструлю з вуглецевої сталі або я можу просто використовувати масло?

Відповіді:


3

Я б ніколи не залишав це без уваги.

Вуглецева сталь іржа. Якщо ви просто готуєте з достатньою кількістю олії і даєте їй охолонути разом з маслом всередині, а потім обережно очистіть (бажано, без будь-якого мила), внутрішнє дно дійсно буде проходити з часом, як зазначено в tfd. Але решта каструлі буде піддаватися впливу повітря і створить шар іржі. Якщо ви не вживаєте її досить часто, або якщо ви готуєте в ній кислу їжу, перш ніж вона зібрала якусь приправу (а більшість овочів є кислою), і на дно потрапить іржа, перш ніж приправа встигне нароститися своє.

Поглинання іржі не є безпосереднім ризиком для здоров’я, але краще уникати цього. Наші тіла не були призначені для цього, і ви могли б закінчитися надлишком заліза у своєму раціоні. Він також пористий, тому сковороду важко буде добре почистити. І виглядає по-справжньому пошарпаним, щоб на кухні стояла іржава каструля.

І якщо це ваша перша "звичайна" сковорода через роки неприлипання, ви можете бути вражені кількістю олії, необхідної для запобігання прилипання їжі. Це виглядає жахливо для наших сучасних «жирних поганих» очей. І ви все одно повинні бути обережні, незважаючи на масло. З часом ти навчишся готувати правильно, але, спочатку приправившись, неодмінно допомагає.

Не існує закону, який би вимагав від вас сезону, але, на мою думку, вищезазначених причин достатньо, щоб завжди проводити сезон.


Я думаю, що ключовим моментом тут є запобігання іржі - і вам потрібно дістати зовні, ручки тощо, а не лише внутрішню частину каструлі.
Джо

1

Ні, це зовсім не потрібно

Вживаючи лише масло і готуючи його, ви з часом «приправите» каструлю. Це просто не чудовий спосіб зробити це

Ви отримаєте кращі результати, дотримуючись основних кроків, зафіксованих на SA або в інших місцях, наприклад , який найкращий спосіб приправити чавунну сковороду?

В основному все, що вам потрібно зробити - це; очистіть каструлю, змастіть її маслом, нагрійте на сильному вогні. Це не надто хитро, чи не так?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.