Як ви можете судити, коли на сковороді з антипригарною є правильна температура для смаження сковороди?


4

За допомогою каструль з нержавіючої сталі ви можете провести перевірку води, щоб побачити, чи є на сковороді правильна температура для смаження, але як це сказати з антипригарною сковородою?


Відповіді:


5

Не слід нагрівати антипригарну каструлю без масла, тому що занадто легко її перегріти і зруйнувати покриття.

Отже, я кладу олію всередину спочатку і розповідаю про стан масла. Він пахне, виглядає і тече по-різному, коли досить жарко. Ви також можете навчитися судити, чи вистачає тепла, коли ви тримаєте долоню на певній відстані над сковородою, але, на мій досвід, ви навчитесь судити по олії, перш ніж дістатися досить добре, щоб зберегти однакову відстань і розрізняти "достатньо" від "недостатньо" тепла.

Якщо у вас немає достатнього досвіду, щоб знати, коли масло готове, вам доведеться це робити повторно, поки ви не дізнаєтесь його. Якщо потрібно зробити це виключно методом спроб та помилок, потрібно більше, ніж чудового харчування, і краще, якщо ви використовуєте інфрачервоний термометр. Ви також можете спробувати плаваючі кубики чистого білого хліба і спостерігати за їх коричневою поведінкою, але я вважаю, що цей метод занадто логічно задіяний - ви повинні мати хліб, порізати його, потім розправитись з брудними шматочками жирного хліба і в кінцевому підсумку з повільним обвугненням кришиться у вашій сковороді.


Це чесно звучить жахливо. Я думаю, що я повинен просто придбати сковороду з нержавіючої сталі.
fordeka

@Ford, що про це звучить жахливо? Це не займе багато часу, щоб навчитися цьому, і їжа, яку ви робите тим часом, може бути не зоряною, але це, безумовно, хороший вечерю. Для деяких продуктів (особливо яєць або будь-якої кількості родичів млинців) вам також потрібна досить антипригарна поверхня, тому вам доводиться мати справу з ПТФЕ або литим / кованим залізом, що вимагає більшого догляду.
румчо

1
Я знаю, що це не місце для рекомендацій щодо брендів, але Moneta має невеликий індикатор на своїх керамічних сковорідках, які стають білими, коли вона досягає 140 C, це може допомогти вам дізнатися, як поводиться масло при цій температурі ..
NickW

1
@NickW, правда, але багато брендів роблять це в наші дні, тому Moneta тут не особливо видатний.
Туріон

@Turion Просто мій досвід, у мене не так багато сковородок без паличок: DI думаю, що це може бути гідним способом отримання базової лінії до того, як ти станеш з олією в дзен сенсі.
NickW

4

Просто покладіть у невеликий тестовий шматок того, що ви смажите. (наприклад, невеликий шматочок цибулі, якщо ви смажите цибулю)

Ви зможете визначити правильну температуру за її кольором (Чи цибуля залишається білою? Занадто холодною. Золотистою? Чудовою. Коричневою / чорною? Занадто гарячою.) Та її звуком чи поведінкою (наприклад, середнє шипляче).


1
+1 Я також використовую цей метод. Плюс це нормально, якщо один шматочок цибулі переварився. Ви можете його видалити, якщо ви прискіпливі.
Pdxd

3

Я, як правило, підливаю трохи олії.
Потім, щоб перевірити, чи спекотно, я кидаю в кілька крапель води. Просто провівши мою руку під раковиною і давши їй помаху.

Якщо воно плюється, значить, гаряче.
Я не надто впевнений у точній науці про це.
але чітко це вказує на те, що масло досить гаряче, щоб кип'ятити кілька крапель води.
і, таким чином, каструля теж.

Великим недоліком цього методу є те, що зараз у вас є масло з водою, і воно може продовжувати плювати. (Особливо якщо ви вживали занадто багато води)


Я теж це роблю, хоча я знаю, що є кращий спосіб.
рідний берест

1

Для смаження ви маєте справу з олією, і олія насправді легко визначити, коли вона досить гаряча, незалежно від типу сковороди:

Для пасерування шукайте, щоб масло «мерехтіло». Поверхня олії почне утворювати в ній крихітні хвилі, коли вона буде досить гарячою, викликаючи дивні відбиття / заломлення (але якщо зачекатись занадто довго, вона почне курити).

Ви також можете взяти шматочок того, що готуєте, і притиснути його куточок до олії. Якщо досить гаряче, частина води миттєво перетвориться на пару, і ви почуєте шипіння.

Для смаженої смаження зазвичай не хочеться, щоб вона стала такою ж гарячою, як обсмажування, тому ви не можете розраховувати на мерехтіння. Харчовий трюк спрацює, якщо їжа буде достатньо мокрою, але я вважаю за краще використовувати дерев’яний посуд (дерев'яну шпульку, шпажку тощо) і покласти трохи її в олію. Якщо олія досить гаряча, то навколо деревини, що знаходиться в маслі, ви повинні побачити маленькі бульбашки. (не замочуйте деревину, просто використовуйте ту природну вологість, яка є… хоча це може не спрацювати, якщо ви в пустелі)-1

я плюю в сковороду. моя мама навчила мене цього. мій батько іноді називав її "Енні коси в сітці". ; o)

з маслом гарної якості, я можу сказати, що каструля готова, коли масло перестане утворювати бульбашки кисню.


3
Опублікувавши це, не дивуйтеся, якщо у вас раптом багато людей ввічливо відмовляться від запрошень на вечерю.
Стефі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.