Які основні відмінності між ямсом та солодкою картоплею?


8

Мені було просто цікаво, яка головна різниця між ямсом і солодкою картоплею. Я знаю, що ямс більше помаранчевий, і я люблю ямс!

Відповіді:


16

Насправді ямс часто є білим, а може бути фіолетовим або іншим кольором. У США те, що ми називаємо ямсами, насправді є солодкими потото. (Вони були схожі на африканські ямси, до яких звикли люди, і назва приклеювалась, схоже на те, як "перець" використовується для чилі, але вони навіть не близькі до того ж.)

оновлення Більш тривале пояснення плутанини між ямсом та солодкою картоплею у США.


5

Солодка картопля є солодкою (як можна здогадатися з назви), і хоча вони можуть бути різноманітних кольорів, ті, які ви знайдете в продуктовому магазині, як правило, помаранчеві. Справжні ямси, як правило, білі та крохмалисті та, як правило, більші, ніж солодка картопля. Два овочі трохи схожі, але вони з різних рослинних родин.

Хитра частина, і чому я кажу "справжній ям", а не просто ям, полягає в тому, що у багатьох районах Північної Америки солодку картоплю називають ямсом. Наприклад, коли люди в США їдять цукати на День подяки, вони насправді їдять солодку картоплю.

Справжні ямси поширені в африканській кулінарії, де їх часто варять в тушкованому вигляді або варять і перемелюють у пасту або порошок. Деякі азіатські кухні мають фіолетовий ямс, який є солодшим родичем справжнього ямсу, який використовується в певних десертах.


1
ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: фіолетовий ям смачний.
MGOwen
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.