Як я можу зробити правильні сендвіч-шматочки домашнього хліба?


2

Мені подобається випікати свій хліб і робити це досить часто, але для того, щоб заповнити наші сімейні ланч-бокси, ми все одно звертаємося до професійного хліба. Головний і, можливо, єдина причина полягає в тому, що ми не можемо нарізати наш власний хліб як тонкий, як вам подобається, щоб поміститися в ланч-бокс. Ми, звичайно, можемо купити електричний хліборіз, подібний до того, який ви знайдете у вашому місцевому супермаркеті, але це досить багато.

Bread slicer

джерело

Я пробував його багато разів, навіть з дуже гострими ножами, але мені ніколи не вдавалося отримати шматочки товщиною менше 1 см. Чи існує певна техніка або пристрій, що дає можливість правильних шматочків домашнього хліба?


1
Що визначає правильний сендвіч? Якщо це клейкий матеріал (варення, марміт і т.д.), щоб намазати хліб, просто покладіть його на жирний ручний зріз і складіть навпіл. Якщо "заповнюють", поміщають його в багаторазовий мішок на блискавці, і наливають на один жирний ручний зріз перед їжею
TFD

2
@TFD Звичайно, це особиста перевага, але операційна система, здається, досить чітко визначила те, що вони шукають: тонкий (& lt; 1 см), навіть шматочки.
Cascabel

Відповіді:


3

Ви можете купити a домашній хліборізка - і ви також можете зробити один.

- Мій маленький винахід працює за тим же принципом, що і столярна митра   коробка (по суті, я отримав ідею під час перегляду тесляр   друг розрізав деякі кутові шви). Різниця лише в тому, що мій пристрій   був зроблений спеціально для нарізки домашнього хліба. Просто посуньте хліб   на місце, розташуйте лезо довгого гострого ножа в пази,   і ви не можете допомогти, але відріжтеся прямо і правдиво. " - Джон Шелл, Новини Матері Землі березень / квітень 1978


Вона має слоти кожні 1/2 дюйма ... так що вони повинні бути 1.28cm / slice.
Joe

1
Отримав пристрій через amazon, він працює, відмінна відповідь
Andra

2

Я знаходжу, що смішне різке зазубрене лезо є ключем - у мене є Wüstof хлібний ніж з тим, що вони називають "хвилястим краєм" - це виглядає більше як зубчастий край . Я вважаю, що він проходить через хліб набагато чистіше, ніж стандартний зубчастий ніж. (якщо вона має м'яку крихту, вона не закінчується з поверхнею розрізу, що виглядає розжованою).

Ви також хочете ножем, який досить довгий - ви хочете взяти красиві, довгі штрихи з дуже низьким тиском зниження; Якщо ви можете, просто леза поступово падайте через хліб, коли ви штовхаєте його назад і вперед. Короткі штрихи закінчуватимуться більше «жуваним» виглядом.

Я також вважаю, що тип хліба, і як ви зберігаєте його, може бути значним - якщо кірка занадто тверда (наприклад, незбагачений хліб), мені важче зробити бутерброд з неї. Я тримаю хліби, я знаю, що збираюся тонко нарізати в поліетиленовому пакеті, так що кора не висихає надто (наприклад, домашні або ті, що продаються на фермерському папері в мішках або перфорованих пластикових пакетах кидайте їх у пластикову продуктову сумку, коли я повернуся додому, щоб вона не просохла через 24-48 годин. Якщо у вас є коробка для хліба, це теж буде працювати.

... і якщо жоден з цих порад не допоможе, є ножі з "нарізними напрямними" доступні в діапазон цін які мають паралельну панель, щоб допомогти вам отримати посилання, щоб ви зробили більш рівномірний фрагмент. Щоб їх використовувати, потрібна дещо інша техніка; коли направляючий виступає повз лопаті, потрібно зробити останній прохід лише кінчиком леза.


0

Ви можете виявити, що електричний ніж (не повний електричний різак) робить його набагато легше нарізати хлібом тонко. вона не ідеально гостра або використовується з досконалою технікою.

Якщо виявите, що використання шахти дозволяє легко робити маленькі грінки щороку на подяку подяки.

Щось на зразок цього:

enter image description here


1
Постарався, але не дуже добре працює з хрустким хлібом.
Andra

Я дуже здивований; зазвичай вони досить хороші.
SAJ14SAJ


0

Моя дружина запропонувала використовувати наш електричний різак для м'яса. Я зробив, і це чудово працювало.


це неадекватна відповідь, тому що це не допомагає полегшити викривлення самого зрізу (тримати відрізок прямо). Це допомагає лише при фактичному нарізанні хліба, що не гарантує ширини кожного зрізу або постійних ідентичних результатів. Якщо ви не згодні, вам потрібно зазначити це у відповіді.
Chef_Code

Власне, це робиться, якщо клинок гострий, IME.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.