Мій фадж хрусткий! Де я помилився?


8

Це рецепт, який я намагаюся дотримуватися, але з того, що я бачив, це досить стандартний рецепт фюжету. Я переглянув кілька відео в Інтернеті і відчув, що маю загальне уявлення, що робити.

Видур вийшов досить гарним, за винятком того, що змішано кілька дуже маленьких, дуже хрустких «шматочків». Справа не в тому, що вся справа «зерниста», текстура - це майже те, що я очікував ... це всього лише кілька маленькі хрусткі шматочки змішали його.

Я хочу спробувати рецепт ще раз, але я не знаю, що я міг би зробити неправильно. Тож боюся, я повторюю помилку. Чи може хтось міркувати, що могло піти не так? Я придумав наступне….

Суміш не була гладкою

Коли я вперше змішав молоко, цукор та какао, навіть після справедливого перемішування я побачив невеликі грудки цукру. Чи може це було причиною? Мені просто потрібно його більше розмішати?

Я спалив це

Після доведення кип’ятіння до кипіння я зменшив нагрівання до кипіння. Температура була 212F, і я мав на меті 238F. У мене є газова плита, але я намагався правильно встановити полум’я .... воно закипить або перестане кипіти. Після 10 хвилин запікання все ще було 212 °. Я закінчився «дуже легким кипінням», і температура знову почала підніматися. Загалом я, мабуть, витратив 30 хвилин на його обігрів. Прямо до того, як він потрапив у 238, я подумав, що пахнув «палаючим». Я відключив тепло, перемістив його і пішов, як звичайно.

Або можливо щось інше?

Відповіді:


9

Найімовірнішим винуватцем є те, наскільки добре ви збивали суміш перед тим, як вилити її в сковороду. Мені дуже подобається пояснення Альтона Брауна щодо процесу приготування страв. Те, що ви намагаєтеся зробити, це утворити дуже маленькі кристали цукру, які забезпечують смаку його тонкою текстурою. Ці хрусткі шматочки, які ви описуєте, - це більш великі кристалічні утворення, які можуть статися, якщо у вас буде "насіннєвий кристал", який залишається в грі. Метою дуже гарного перемішування фази перед тим, як вилити його в сковороду, є навмисне утворення невеликих кристалів і розщеплення будь-яких більших. Якщо ви насправді не ретельно перемішали навіть кілька невеликих патьоків, можливо, там набули деяких насінних кристалів.

Згустки, які ви описуєте в початковій суміші, повинні були розчинитися, але опрацювання їх забезпечить рівномірне розподілення всіх. Ви можете додати вершкове масло до оригінальної суміші з тієї ж причини, а не чекати до кінця, як рекомендує зв'язаний рецепт. Трохи кукурудзяного сиропу теж допоможе контролювати кристали. Нарешті, розмішайте смаку, як божевільну, і зішкрібайте стільки робочої миски, скільки зможете, поки їдете. Якщо ваші руки не відчувають, як вони згодом відпадуть, ви, мабуть, мали б більше її змішати.

Що стосується температури, пам’ятайте, що при кип’ятінні ви будете мати більше ніж на кілька градусів навіть після вимкнення тепла. Таким чином, ви можете вбити пальник, коли ваш термометр досягне 235F, і стежити, поки ви не вдаритесь до цільової температури 238F.

Чесно кажучи, приготування ігор - досить чутливий процес, тому не варто занадто розбиватися, якщо потрібно кілька спроб і багато уваги до деталей, перш ніж це ідеально.


Тут відмінність між рецептом ОП та місією АВ - коли бити речі, як божевільні! Будь ласка, виправте мене, якщо я помиляюся: Фадж - це цукровий засіб, тому збурення, коли спочатку охолоджується (відразу після відключення тепла), погано (заохочує небажані великі кристали). AB, здається, каже: нехай прохолодно розкрито від 238F до 110F, ТОГО бити, як божевільний. Правильно?
hoc_age
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.