Як зробити домашнє фрості?


3

Гаразд, попередження: це трохи "локально".

До початку цього тижня кожен із 5-ти районів Нью-Йорка міг стежити за @phrosties в Instagram, надсилати номер телефону, включений у профіль, і отримувати кулер, наповнений барвистими замороженими алкогольними напоями, доставленими прямо до вашої двері.

Фото Phrosties від sarah_jane_triplett ( фотокредит: sara_jane_triplett )

Але потім напої підірвалися - про них чули всі, в тому числі сенатор Чак Шумер, і підприємство було закрите .

Отже, тепер нам залишається здогадуватися, що було в Фрості ( Адам Платт каже: "Це просто чистий цукор і зерновий спирт"), і як ми могли їх зробити самі.

Хтось мав його? Хтось знає, як ми можемо зробити його?

Відповіді:


4

Я вважаю, ти молодець NY'er :)

Класичний Phrostie складається з чотирьох інгредієнтів: суміш Kool-help, цукор, вода та Everclear. По-перше, змішайте Kool-help, цукор і воду, поки все не розчиниться. Ви хочете вживати приблизно від 1/2 до 1/3 кількості води, яку ви зазвичай використовуєте, а решта (1/2 або 2/3) буде Everclear.

Ось моя інтерпретація Phrostie (використовує 1/2 вічно ядра та 1/2 води):

  • 3 (6 г) упаковки Kool-Aid, ваш улюблений аромат
  • 1 3/4 склянки цукру
  • 8 склянок холодної води
  • 8 склянок Everclear

Це повинно становити трохи більше, ніж галон. Розподіліть його по кришках, потім поставте їх у морозильну камеру на кілька годин.

Я також ткнувся навколо "фантазійного" Фрості:

  • 3 склянки італійських льодів Marino
  • 8 унцій Бругаль Анехо
  • 5 унцій Brugal Especial Extra Dry Silver
  • 1 консервований концентрат ананасового соку
  • 1 консервований концентрат апельсинового соку
  • 8 унцій гранадиновий сироп

4
Добрий пане, недарма, про ці речі повідомлялося, що вони вибили тебе. Я б здогадувався, що ви можете домогтися вишуканих кольорових комбінацій, використовуючи різні типи Kool-Aid, заморожуючи їх окремо до слиз, а потім розкладати їх у кришених пляшках.
логотип

Вибачте, я повинен був бути більш конкретним. Будь-який шанс ви можете трохи поговорити з технікою, необхідною для досягнення цього шару ефекту?
Самтебранд

2
@SamtheBrand Нічого занадто фантазійного - заморожуйте оригінальні суміші окремо у великих ємностях, після чого обережно наливайте або ложкою в остаточну ємність, спочатку підфарбовуйте нижній колір. Заморожена сльота повинна бути достатньо напівтвердою, щоб запобігти сильному змішуванню, якщо ви обережні. Ви можете спробувати збільшити вміст цукру в нижніх шарах і збільшити алкоголь у вищих, щоб відрегулювати їх питому вагу, але це може вплинути на їх заморожування. Такий догляд, мабуть, не має значення, оскільки ви не зможете побачити відразу після одного або двох із них.
логофоб

+1 до того, що сказав логофоб - просто заморозьте їх в окремих контейнерах, потім зачерпніть їх у пляшку і заморожте на годину або близько того, щоб вони осіли. Не потрібно коригувати співвідношення цукру / алкоголю для питомої ваги після того, як вони будуть окремо заморожені, хоча вони з часом просто змішаться.
jsanc623

3
Можливо, є більш простий спосіб відшарування: наповнити пляшки наполовину одного кольору і заморозити їх, потім вилити другий колір і знову заморозити. Не знаю, чому ви цього хотіли б - у мене є погані спогади коледжу про Everclear!
GdD

1

Я не з Нью-Йорка і ніколи не мав Phrostie, але я припускаю, що велика частина полягає в тому, що вони повинні бути слізкими? Щоб отримати продукт, який залишатиметься сльозячим (принаймні на деякий час, перш ніж сильно замерзне), вам потрібно вміст алкоголю лише приблизно 10%, трохи змінюючись залежно від морозилки. Немає причин, щоб Kool-Aid і Everclear не працювали, але ваші співвідношення повинні бути правильними. Everclear - 95% спирту в 190-ти доказовій формі. Я розумію, що він також містить 151 доказову форму (75,5% алкоголю), але я ніколи цього не бачив.

Тож якщо ви вживаєте 95% алкоголю, ви хочете використовувати приблизно одну його частину на кожні 9-10 частин змішувача. Вміст алкоголю може бути трохи нижчим, ніж якщо змішувач наповнений цукром, але не набагато нижче або він швидко сильно замерзне. Якщо вміст алкоголю значно перевищує 10% (як у першому рецепті jsanc623, якщо припустити 190 доказів Everclear), він просто залишатиметься рідким при домашній морозильній камері.

Щоб отримати шаруватий ефект, просто змішайте свої шари з трохи меншим спиртом у кольорі нижнього шару, ніж у верхньому. Заморозьте свій перший шар до тих пір, поки він не стане хорошим і рідким, майже не застиг. Потім додайте свій більш потужний шар. Ви можете заморозити ще раз, щоб зробити ще один шар, просто утримуйте загальний вміст алкоголю у пляшці лише приблизно 10%. Це робиться таким чином, коли напій плавиться, він також залишатиметься шарами (на зразок), коли ви п'єте. Вигляд крутого (або кула), так би мовити в будь-якому випадку.

Дивіться також: У чому секрет отримання заморожених напоїв у ресторані вдома? , особливо якщо Kool-help і Everclear здаються вам так само неповнолітніми, як і мені.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.