Чи безпечна вживання в їжу холодна консервована шинка?


8

Я щойно готувала консервовану шинку для своєї родини. Він був повністю приготований, і я добре його розігрівав. Проблема полягає в тому, що ми її з'їли, і тоді я зрозумів, що це повинно бути в холодильнику. Я тримав це на полиці. Я подумав, що етикетка означає, що вона повинна бути охолоджена після відкриття. Яка ймовірність того, що ми від цього всі захворіємо? Я не бачив і не відчував запаху нічого незвичного щодо консервованої шинки, і я тримаю вдома досить холодну. Я думаю, я мав шинку на полиці в коморі приблизно 1-2 місяці, давай чи беру. Допомога?


4
Що говорить вам про те, що його потрібно було охолодити до відкриття? Скажіть, будь ласка, назву бренду, будь-які дати "продати за" або "Найкраще за" на етикетці та що-небудь на етикетці, де написано, що воно повинно бути охолоджене до відкриття.
Jolenealaska

1
Також у якій країні ви знаходитесь? Чи є на етикетці слова "Зберігати холодильником"?
Jolenealaska

Якщо він не пахне погано або виглядає "відключений", то вам може бути все в порядку ... Більше інформації про продукт буде корисна.
Девід Уілкінс

2
Трохи переживаючи, що ОП не було помічено з моменту задачі цього питання. Сподіваємось, вони не є жорстоко хворими, як наслідок.
Мартін Сміт

1
@DavidWilkins Не можу з цим посперечатися. Я сподіваюся, що він колись повернеться і розповість нам кінець історії.
Jolenealaska

Відповіді:


16

Якщо на етикетці знаходяться слова "Тримати в холодильнику", а шинку тримають на полиці тижнями чи місяцями, єдиною відповіддю, яку я можу відповідально дати, є те, що вам слід викликати боротьбу з отрутою: 1-800-222-1222 у США . Якщо ви не перебуваєте у США, Google "отруєння отрутою (ваше місцезнаходження)" або зателефонуйте до медичного працівника. Оскільки ви вже їли його, і ми не можемо запевнити, що це було безпечно, це стало медичним питанням - не кулінарним. Ми не кваліфіковані для відповіді на медичні питання.


Консервовані шинки з написом «зберігати в холодильнику» потребують охолодження і, не відкриваючись, зберігатимуть від 6 до 9 місяців у холодильнику. Обробляється за час і температуру, достатню для знищення інфекційних організмів (включаючи трихіни); однак шинка не стерилізується, тому бактерії псування можуть рости. - USDA

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.