Чи варто мити щойно придбані пластикові стаканчики?


7

Просто купив ці з IKEA .

enter image description here

Крім пильного, я запитав себе, чи варто мені один раз перед використанням в посудомийну машину "змити токсичні речовини", які можуть бути на поверхні чашок.

З іншого боку, це може бути чисте марновірство.

Моє запитання:

Чи потрібно перед першим використанням посуду мити пластикові стаканчики / тарілки?


1
Хочете сказати мені, чому downvote?
Uwe Keim

2
Чому ви не хочете щось мити перед тим, як використовувати його для вживання напою?
Cos Callis

1
@coscallis, може бути, тому, що він прийшов загорнутий і / або виглядає чистим і / або, ймовірно, буде покритий щось, що не можна очистити, просто миючи водою і милом?
Uwe Keim

1
Я думаю, що прання вручну з теплою водою і милом повинно бути добре. Посудомийна машина не потрібна.
Carey Gregory

Відповіді:


11

Як правило, так, щоб змити будь-які хімічні речовини, які могли б бути використані, щоб закінчити пластик або промити будь-яку лійку. Якщо ви збираєтеся ставити посудомийну машину в будь-якому випадку, ви могли б також кинути їх.


6
І якщо продукти не були упаковані, змити все, що потрапило на продукт після того, як хто-небудь-знає-як-багато інших людей в магазині обробляють його, перш ніж ви його купили. Коли ви бачили, як хтось у магазині вибирає свій ніс, то підбирайте кухонний прилад, а потім кладіть його, і ви будете знати, що я маю на увазі. ;)
FrustratedWithFormsDesigner

3
Які вони можуть бути хімічними речовинами? Найменший час я перевірив ін'єкційне формування харчового сорту, не використовуючи хибні хімікати. Тільки невинна смола і тепло
TFD

2
@TFD, швидше за все, вивільнювач, що використовується для покриття ін'єкційної форми.
Mark

2
Розчинники, як правило, не використовуються для лиття під тиском пластмас? Вони використовуються для скловолокна тощо.
TFD

2

Масло лимона або сосни (спочатку лимон) може бути корисним разом із змішаною содою для випікання, обтрусити її навколо або використовувати як теплу суміш для прання. Крім того, ви можете використовувати мило і теплу воду, просто переконайтеся, що пахне чистим пластиком, коли ви закінчите, а не хімічними речовинами від виробництва або милом.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.