Як я повинен готувати крила на ковзанах


5

Я був в секції риби в місцевому супермаркеті сьогодні вранці. Там була купа риби що подивилася дійсно дуже смачна. Тому я запитав присутніх, що це таке. Він сказав мені, що це крила на ковзанах. Не маючи ніколи, перш ніж я попросив його. Це було дійсно дешево. Дешевше навіть за хек. Коли я запитав його, чому він сказав, що люди не знають, як його приготувати, то їм це не подобається, тому він не продається добре.

Будучи вперше я готую цю рибу, я дійсно не хочу заплутати її. Який найкращий спосіб приготувати його?


Якщо ви коли-небудь мали фальшиві гребінці, ви каталися.
Sean Hart

Відповіді:


2

Скейт вигоди від дуже, дуже швидке приготування їжі і, можливо, дуже легкий панірування - тільки борошно або кукурудзяна мука, а не сухарями. класичними доповненнями є лимон, коричневе масло і каперси.

Крім того, я б Google для рецептів. Деля Сміт була особливо чудова в книзі «Літня колекція», випущена наприкінці 80-х.


1
Хіба скейт не такий же, як промінь? Містить багато хрящів?
sarge_smith

Це робить. Один їсть м'ясо між шматочками хряща (якщо продається кістка) або тільки м'ясо (якщо ні). Я вважаю, що можна взяти кістки, глибоко смажити їх, і зробити крекери ..

2

Я готую ковзани на крилах Барбі, так що в будинку не пахне рибою. Візьміть крило, протріть маслом, маслом або маргарином по обидві сторони, загорніть в срібло для запечатування. Помістіть над помірним теплом і готуйте протягом п'яти хвилин, а потім переверніться ще на п'ять хвилин. Необхідно дбати про те, щоб всі шви були закриті, а риба парила у всіх соках. Вийміть і покладіть на тарілку, тримаючи фольгу ще, відкрийте і перевірте товстий кінець. Мені подобається додати краплю свіжого перцю і з'їсти з Барбі теплий хліб і вершкове масло.


1

Я просто покриваю борошном; для меншої кількості вуглеводів можна використовувати цільне пшеничне борошно.

Щоб підготувати його, нагрійте каструлю до середнього, використовуйте приблизно чверть дюйма оливкової олії для покриття каструлі. Ця риба готує швидко; близько двох хвилин на стороні, так що стежте за ним! Коли все зроблено, злийте на паперовому рушнику, щоб всмоктувати надлишок олії. Якщо ви любите гребінці, це нагадує гребінці і дуже ніжні і лускаті; спробуйте, і ви будете підключені!


2
Я не знаю, якщо 1/4 "нафти буде називатися" покриттям "каструлі
mfg

1

Класичний препарат полягає в тому, щоб смажити їх на вершковому маслі 2-3 хвилини з кожної сторони, а потім перемішати деякі каперси через тепер підсмажене масло і залити рибою. Інший спосіб полягає в тому, щоб злегка підібрати його в деяких злітних злитках протягом 8-10 хвилин і зробити соус з коричневого масла окремо.


0

Я знайшов хороший ресурс на Beyond Salmon
http://www.beyondsalmon.com/2007/03/mystery-of-skate-wing.html
ось короткий виклад основних моментів:

 • Скейт виходить краще, коли хрящ все ще прикріплений і сполучна тканина видалена
 • готувати з використанням прямого тепла в сковороді
 • варити двічі довше за одну сторону, як і іншу рибу аналогічної товщини

 • 0

  Вони також дуже смачні, коли гриль на грилі.


  0

  Це не - повторюється: не - готується швидко. Це займає приблизно вдвічі довше, ніж риб'яча риба того ж розміру. Причина цього полягає в тому, що це насправді промінь.

  Молочну ванну, потім екскаватор через борошно (кілька столових ложок буде робити), обсмажити на середньому вогні або вище 3 або 4 хвилини, перевернути і поставити в духовку 350 ° F ще на 5 або до тих пір, поки м'ясні пластівці кісток і країв є чіткими.
  Або, якщо ви професіонал, браконьєр, але навіть кращі кухарі можуть мати проблеми з браконьєрством без досвіду.

  Гарна новина: це прощання, коли каструля смажена

  Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
  Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.