Чи однакова червона сочевиця та роздрібнена сочевиця?


9

У мене є рецепт вегетаріанської мусаки, який закликає червону сочевицю, але в ній не вказано, чи це розділена червона сочевиця. Чи є таке поняття, як ціла червона сочевиця (я тільки коли-небудь купував роздвоєні) і чи використовуючи натомість розділену червону сочевицю, плутати вимірювання в рецепті?

Відповіді:


7

Вони не однакові, є різниця. Червону сочевицю можна придбати цілою або розколотою. Більшість червоних сортів без шкіри, ті, у кого шкіра, не виглядають дуже червоними.

червона сочевиця

На вимірювання це не вплине сильно, ви отримаєте трохи більше сочевиці в чашці розділеної сочевиці, ніж чашка цільної сочевиці. Час приготування буде різко іншим. Розрізана сочевиця з видаленою зовнішньою шкіркою готуватиметься швидше, ніж ціла сочевиця, особливо ті, що мають ще зовнішню шкірку.

Я переглянув кілька рецептів Мусаки з сочевицею, і всі вони закликали до вареної сочевиці. Тож незалежно від обраної сочевиці дотримуйтесь інструкцій на упаковці або знань про продукт.

Цільна сочевиця збереже свою форму більше (хоча червоні сорти не залишаться цілими), роздрібнена сочевиця розпадеться більше. Що ви обираєте, має бути питанням особистої переваги.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.