Чи містить клейовий рис глютен?


6

Моя побратим - американка, яка проживає в Китаї, і, відвідавши США, дізналася, що зменшення певної їжі, включаючи глютен, здається, покращує її здоров'я.

Вона намагається розібратися, як має виглядати її раціон в Китаї, і зазначила деяку плутанину щодо клейового рису. Вона сказала, що рис є в її списку безглютенових продуктів, але оскільки клейова назва є в ній, вона припускає, що в неї додається глютен.

Чи клейовий рис насправді має в ньому глютен, чи щось втрачено в перекладі?


4
Останні дослідження свідчать, що проблема чутливості до глютену може бути завищеною ... симптоми справжні, але можуть бути або ефектом ноцебо (навпаки ефекту плацебо), або викликаним іншими інгредієнтами FODMAP . (і я підозрюю, що не їсти інгредієнт деякий час, а потім намагатися повернутись на це може бути проблематично, оскільки ви втратили флору кишечника, яка допомагає перетравлювати.
Джо

Відповіді:


11

Ні, це не так. Рис завжди без глютену.

Так буває, що такі слова, як "клейковина", "клейовина" та "клей" - це слова, які мають спільний корінь, що означає "липкий". Клейовий рис клейкий через велику частку кущистих крохмалів у рисовому зерні. Це не має нічого спільного з глютеном, який є комплексом, утвореним білками пшениці, і не міститься в жодному типі рису.

Дивіться також наш список безглютенових зерен , де також відзначається клейковинна відмінність.


4

Клейовий рис не містить клейковини, термін якраз стосується його липкої текстури при варінні. З клейового рису у Вікіпедії:

Як і всі види рису, клейовий рис не містить дієтичного глютену (тобто не містить глютеніну та гліадину) і повинен бути безпечним для безглютенових дієт.

Хоча це позначене цитування, необхідне для пошуку на 20 сторінках, пов’язаних з целіакією, схоже, що вони дають поради, це безпечно для людей, хворих на целіакію, що, мабуть, є хорошим способом пошуку продуктів без глютену.


-3

Так і ні, залежно від визначення глютену.

Зараз у мене немає всіх належних посилань, тому пробачте мене, якщо в поясненні відсутнє повне хімічне пояснення (посилання на пептиди тощо). Я згадую все це з пам’яті з презентації, проведеної ціліаком усіх типів глютену, з яким я познайомився кілька років тому.

Всі зерна містять "глютен", але є більше одного типу глютену. Коли хтось зазвичай посилається на глютен, ця людина має на увазі тип глютену, який міститься у пшениці, ячмені та житі. (Овес часто контактує з пшеницею. Як результат, овес може містити достатню кількість клейковини для позбавлення від целіаки та часто включається до списку заборонених зерен.) Рис містить власні «клейові» властивості та білки. не такий, як у пшениці, ледь чи житі.

Тож ваша невістка безпечно їсти рис, доки вона лише реагує на загальну «глютен». У такому випадку скажіть їй стежити за соєвим соусом, оскільки це часто додає пшеницю.

Редагувати: Я не можу коментувати власне повідомлення відповідей. (Я щойно знайшов цей сайт сьогодні) Гм ... У будь-якому випадку, ОП зазначила, що стан його побратима покращився, видаляючи певні продукти, наприклад, глютен. Глютен, який їй потрібно уникати, залежить від її рівня та типу непереносимості. У рідкісних випадках у когось не буде випадків непереносимості глютену чи целиаки. Моя сестра - це підручник безшлюбний; У мене нестандартна непереносимість глютену. Вона може їсти рис; Я не можу. Коротше кажучи, якщо чутливість до глютену є стандартною, вважайте весь рис безглютеновим. "Клейовий" просто описує кількість липкого крохмалю в зерні (і, можливо, його потенціал відгодівлі;)), а не глютен.

Редагувати: Я все ще не можу відповідати на інші коментарі. @nico Райс може містити як крохмаль, так і білок, як і пшениця. Я намагався сказати, що "клейовий" відноситься до крохмалю, а не до білка. Якщо ця відмінність не здається ясною, я можу спробувати краще відредагувати відповідь.

PS Ця відповідь, ймовірно, містить більше деталей, ніж необхідно для загальної чутливості до глютену. Крім того, якщо формат ще не дорівнює, будь ласка, будьте терплячі зі мною, коли я ознайомлюся з протоколом сайту.


Я не думаю, що тут потрібно варіювати - це досить міцно стоїть на боці "без глютену", навіть якщо в рису є присутні подібні білки.
логофоб

-1: рис містить крохмаль, який є хімічно абсолютно різною річчю (вуглевод проти білка).
nico

2
Це фактично неправильно. Глютен - це білкова комбінація глютеніну та гліадіну, яка зустрічається лише в зернах злаків, тісно пов'язаних із пшеницею. Гліадін - це те, що викликає реакції у випадку целіакії. "Нестандартна непереносимість глютену", яка реагує на продукти, не пов'язані з пшеницею, не має нічого спільного з глютеном і є реакцією на зовсім інший білок. Звинувачуючи, що глютен схожий на звинувачення у непереносимості молочного білка на таємничу "молоко-глютен".
Тремторс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.