Чи все-таки моя мікрохвильова піч безпечна для використання після випадкового нагрівання металу в ній?


8

Моя маленька дитина використовувала металеву миску в мікрохвильовій печі, і виникла іскра. Я негайно вимкнув духовку.

З лівого боку духовки стояла згоріла відмітка. Хоча мікрохвильова піч увімкнена (світло - це одне), я не впевнений, чи працює вона насправді.

Чи взагалі спрацює мікрохвильова піч навіть після такої іскри та спалення?

Відповіді:


17

Іскра була напругою, яка кудись перескакувала. Це може повторитися, але поки магнетрон виживе, вам повинно бути добре. Проблема з іскрами полягає в тому, що вони можуть залишити вуглецевий слід глибоко всередині, який є струмопровідним, і насправді може призвести до наступної іскри при трохи нижчій напрузі. Якщо цього станеться достатньо, ви з часом (або незабаром) пошкодите пристрій і зробите його непридатним.

Я фактично працюю консультантом із безпеки продукції, і я можу сказати, що поки у вас є затверджений продукт (CSA, UL, ETL або TUV) ця несправність була фактично перевірена. Ви повинні бути безпечним і не заводити пожежу.


3

У мене не було вдячності з цією проблемою, але я думаю, що якщо вона, здається, функціонує нормально, можна продовжувати її використовувати. Після невеликих досліджень я також виявив це :

Я випадково поклав щось металеве в мікрохвильову пісню свого друга близько 3 років тому. Метал був покритий пластиком, тому я не зрозумів, що роблю. Запах був насправді поганий, але донині мікрохвильова піч працює.

Мікрохвильова піч у моєї мами мала проблеми, коли вона не вимикалася. Днями вона була по телефону і забула про це, і щось спалила в мікрохвильовці. Тепер він навіть не нагріватиме воду. Отже, їй довелося її викинути.

Я думаю, що мікрохвильова піч гаразд, якщо вона все ще працює.

І подібний тут :

Метал ні в якому разі не зашкодить їжі, їжа повинна бути прекрасною. Поки мікрохвильова піч, здається, функціонує належним чином, також має бути нормально. Я випадково раніше залишав посуд у мікрохвильовій печі, і прилад не зазнав пошкоджень. Пошкодження - це лише можливість, а не певний випадок.

Деякі метали навіть призначені для розміщення в мікрохвильовій печі, це залежить від типу та форми. Наприклад, у моїй мікрохвильовій піч була металева стійка, яка ковзає в центр. Я думаю, це частково залежить від того, чи є у металу плоскі краї, які можуть викликати іскри.

Підсумок, ти все гаразд. Тільки не перекладайте залишати метал у мікрохвильовій печі звичкою. Технічно це може вийти з ладу або загорітися, або інакше почати діяти. Але ви будете знати, якщо це станеться.

Я думаю, що ще однією гарною ідеєю було б зателефонувати до виробника і запитати їх, чи хочете ви перевірити двічі.


2
Вікіпедія отримала добру інформацію щодо цього другого пункту: en.wikipedia.org/wiki/Microwave_oven#Metal_objects Пошкодження бічної панелі, ймовірно, було викликане струмом напруги. Поки це не пропустило магнетрон, ти, мабуть, добре.
логофоб
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.