Як ти обварюєш курку?


8

Як ти обварюєш курку?


1
Ціла курка? Груди? Якісь деталі щодо рецепту чи просто загальна техніка?
Окаасі

Просто загальна техніка
javelinBCD

Відповіді:


6

Полюючи на курку в дичину зберегти? ;-)

http://www.recipetips.com/kitchen-tips/t--324/poaching-chicken.asp

Суть курки-браконьєрки полягає в легкому кипінні у воді, запасі чи іншій ароматній рідині. Мені дуже подобається панірувати шматки курки в тонкому солодко-кислим соусі, потім згущувати соус, додавати шматки ананаса і подавати над рисом.


1

Інші згадали про технічне визначення (готуйте на воді на вогні), але добре, я цього не роблю.

По-перше, я ніколи не пробував бракувати цілу курку, тільки шматки. І я не впевнений, що ти захочеш обмацати цілу курку, тому, швидше за все, хочеш спочатку розрізати її на шматки.

Якщо я браконьєру, це зазвичай тому, що курятина була продана оптом, так що я куплю кілька кілограмів, розмалюю її, подрібню і заморожую для подальшого використання ... тому я роблю кілька кілограмів курячі шматочки за раз.

Я використовую великий горщик (не повинен бути запасом горщика), і заливаю приблизно 1/3 на 1/2 шляху водою, додаю трохи солі і доводя до кипіння.

Я додаю курячі частини, повертаю його до кипіння, а потім повертаю нагрівання до найнижчого рівня, і залишаю накритим кришкою на годину.

Кипіння допомагає знищити будь-які поверхневі бактерії, яких ви не могли б досягти, запустивши курку в холодну воду або закип'ятивши воду.

Якщо я також збираюся економити рідину-браконьєр, я додаю кілька зубчиків зубчика часнику, нарізану цибулю-дві, кілька моркви та будь-яку іншу сумну, але ще не зіпсовану рослинність у мене, можливо, мій холодильник (або переміщений у морозилку спеціально для цієї мети). Після того, як я подрібню м’ясо, я додаю кістки назад, поверну тепло і поверну його на деякий час кип'ятити, потім процідіть і заморожте. Залежно від того, скільки у мене місця для зберігання (і якщо це зима чи літо), я можу приготувати його, щоб сконцентрувати його, але я дізнався, що забути про нього і спалити кістки - це дуже, дуже погано (воно смердить, плями навіть нержавіючі сталеві горщики тощо).


1

Щоб проварити все, ви нагріваєте рідину лише під кипінням і поміщайте рідину в рідину до готовності. Трюк у браконьєрстві полягає у використанні ароматної рідини (хоча ви можете вживати воду, якщо не хочете додати страві жодного аромату). Курка спеціально повинна тривати близько двадцяти хвилин для грудки без кісток, довше - для курки з кісткою в ній. Перед тим, як видалити курку, перевірте курку швидкого зчитування, щоб переконатися, що ви переступили позначку ступеня 165 ° F (74 ° C). Переконайтеся, що у вас є достатня кількість рідини для покриття курки.


0

Процес браконьєрства курка просто включає в себе приготування курки повністю зануреного в рідину , поки не зроблено. Ви можете зробити це просто водою, але смак буде досить м'яким. Рідина повинна бути гарячою, але нижче температури кипіння; зйомка на 190 F (88 C).

Я пропоную використовувати курячий бульйон з низьким вмістом натрію або комбінацію курячого бульйону з низьким вмістом натрію та води як рідку. Чому низький вміст натрію? Так ви можете додати сіль за смаком.

Ви також можете трохи джазувати його, додавши в рідину трохи нарізаних овочів. наприклад, морква, селера та цибуля. Якщо ви це зробите, спочатку доведіть його до кипіння, а потім зменшіть тепло до вищезгаданого діапазону.

Як і будь-яке варене м'ясо, використовуйте термометр для визначення готовності - 74 F (74 C). Час приготування може варіюватися в широких межах (від 15 до 45 хвилин), залежно від розміру шматочків. Так, навіть можна цілу пташку бракувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.