Як додати більше начинки до замороженої піци?


8

Я, як правило, купую заморожену піцу Margherita в магазині, щоб зробити швидкий обід, якщо мені не вистачає часу. Однак мені не дуже подобається смак запеченої піци, тому що це просто помідор і сир. Я вегетаріанець і хотів би додати начинку, але коли? Чи слід безпосередньо додавати овочі на заморожену піцу і класти її в духовку чи давати замороженій піці випікатися кілька хвилин, а потім додати начинку? Пропозиції найкраще вітаються.

Відповіді:


6

Метод, який я використовував для додавання начинки до замороженої піци, - використовувати заморожені начинки. Наприклад, зелений перець, на мою думку, є чудовим доповненням до піци. Зазвичай я зберігаю заморожений зелений перець та інші гідні овочі для піци для вживання з багатьма речами, а заморожена піца - одна з них. Таким чином, я просто додаю начинки до піци перед випічкою та альта! Легкі, прості та набагато смачніші заморожені піци.


4

Я роблю це досить часто, а також роблю власні піци. Більшість піци готуватимуть приблизно за 20 хвилин, тому абсолютно добре з будь-якої улюбленої начинки класти праворуч з самого початку готування. Може бути корисним, щоб деякі продукти, які мають більше шансу (наприклад, брокколі або тонко нарізана шинка), спочатку залити водою або покрити трохи сиру, щоб ізолювати їх від спеки і не допустити їх висихання.


1
Діто саме так. Я додаю начинку (нарізану сиру цибулю / гриб / болгарський перець / брокколі / спаржу ..., подрібнене або нарізане м'ясо), а потім трохи зайвого сиру. Випікайте звичайну кількість часу і це добре. Єдине, на що потрібно бути обережним, - це не додавати занадто багато "вологих" овочів, оскільки це може зробити середину піци в кінці трохи мокрою.
Вікі

2
Цибуля може здатися приємнішою, якщо спочатку її обсмажити, а потім додати її до піци наприкінці часу приготування. Це також має додаткову перевагу вигнання води - сира цибуля є одним з головних порушників мокрої піци.
ElendilTheTall

Я люблю карамельний цибулю на піцу! Особливо, якщо незадовго до кінця смаження додається крихітний цукор і здоровий глюг бальзамічного оцту!
MikeyB

3

Один з найкращих начинок для піци - яйце, тільки не кладіть його на початку. Нехай піца вариться близько 12 хвилин, потім розбийте яйце зверху і покладіть ще на 6-8 хвилин. Це повинно залишити яйце нежить, але якщо ви цього не хочете, просто залиште трохи довше.

Лук і перець також є гарною начинками, і вони можуть продовжуватись з самого початку.


1
Я багато часу проводив з другом піцу, і я якось ніколи не розглядав яйця як потенційний відлив. Дякую за це!
Престон

1

Смажені овочі вчора. Я їх розігрію перед тим, як залити заморожену піцу, після чого використовую звичайний час приготування.


0

Для вегетаріанських варіантів це залежить від того, що ви хочете додати. Мариновані шматочки джалапеньо підійдуть прямо зверху, перш ніж ви запекти його, і вони додадуть потрібну кількість зінг до м'якої піци (розріжте їх навпіл або навіть чверті, якщо ви боязкий). Шпинат або капусту можна перед запіканням помити, подрібнити і додати прямо зверху. Якщо ви нарізаєте зелений перець або цибулю досить тонкими, мікрохвильова піч їх протягом 45 секунд. перш ніж надіти їх. (Червоні перці готуються швидше.) Свіжі гриби звучать фантастично, але сирі роблять заморожену піцу ситною, тому спочатку їх обсмажуйте спочатку 1-2 хв. в олії або вершковому маслі, а потім додайте їх до запікання. Свіжі помідори повинні продовжуватись після запікання, якщо тільки вони не є анемічними зимовими або смуговими помідорами; в такому випадку слід їх нарізати кубиками, видавити зайвий сік і розсипати їх перед запіканням в широке коло, уникаючи середини. Оливки можуть продовжуватись до або після. Як каже мій тато, одягати заморожену піцу? Я одягаю його в смокінг!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.