Чи є якісь відмінності в техніці приготування лосося, вирощеного на фермах, порівняно з диким лососем?


5

В останні кілька місяців мій продуктовий магазин почав продавати лососеві вирощені лосося та відокремлювати його від "дикого" лосося. Якась різниця в приготуванні цих двох, про які я маю знати?

Відповіді:


7

Ви хочете звести до мінімуму кількість жиру, який ви споживаєте з вирощеного в господарстві лосося. Це означає, що слід обрізати жир з лосося, вирощеного на фермах, і уникати смаження. Лососі, вирощені на фермі, повинні бути на грилі, печеному або запеченому, все, що спалює частину жиру. (Лососевий піднятий лосось на 52% жирніше, ніж дикий спійманий лосось).

Чому? Лосось, вирощений на фермах, має смішно високу кількість канцерогенів, відомих як поліхлоровані біфеніли (ПХБ) порівняно з диким лососем, та багато інших харчових продуктів з цього приводу. Ви можете звинувачувати в поданому їм каналі. Ці канцерогени зосереджені в жирі риби, саме тому ви хочете мінімізувати споживання жиру. Рівень ПХБ в лососі, вирощеному на фермах, може бути в 10-16 разів більшим, ніж у дикого ловленого лосося, і до 40 разів більше, ніж у інших продуктах харчування.

Експерти рекомендують їсти лосось, вирощений на фермах, не частіше одного разу на місяць, щоб мінімізувати вплив.

Джерела:


Дякую Хободаве !! Дякуємо за всю вашу допомогу з цим сайтом !!
AttilaNYC

Нічого собі хоббодова! Дякую за всю інформацію. Я б хотів, щоб я прочитав це, перш ніж купувати цілу сторону лосося сьогодні!
jhappoldt

1

Лососевий, який обробляється на фермах, часто має трохи текстуру, ніж дикий. Він також має меншу глибину смаку. Вам потрібно буде шукати способи приготування їжі, які не додаватимуть води (гриль, смаження, смаження) і легка рука з приправою.


0

Я вважаю, що дикий лосось менш жирний і його легше переварити. Я знімаю кілька градусів від кінцевої температури, щоб зберегти текстуру в'ялою, десь між 125-135.


0

Після відповіді руула (що дикий лосось має більше аромату, що правда): імовірно, ви купуєте більш дорогий дикий лосось, щоб насолодитися цим глибшим смаком. Одна думка полягає в тому, що більш глибокий аромат підтримуватиме більше додаткових смаків / приправ (і це буде). Інша думка (яку я віддаю перевагу більшість часу) полягає в тому, що глибший аромат повинен насолоджуватися самим собою.

Тому, готуючи дикий лосось, використовуйте методи, які максимально зберігають лосось «наскільки це є». Самімі, якщо ви впевнені в якості / гігієні, це буде остаточним вираженням цього.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.