Чай з бульбашок - миттєві або традиційні перлини


9

Чи є якісь докази того, що миттєві або традиційні перлини тапіоки - для чаю з бульбашками - кращий вибір, якщо я шукаю перлину, яка дуже м'яка, лише трохи пережовуючи? Я пробував традиційні перли і завжди маю нормальні результати, але мені було краще від деяких (не всіх) магазинів чаю з бульбашками. Я ще не пробував швидких / миттєвих перлів, але я спокусився. Однак у мене є багато традиційних перлів, які я не хочу їхати, якщо вони не кращі або гірші, ніж ті, що швидко готуються.

Крім того, чи є якийсь спосіб уберегти бульбашки від жорсткості, коли ви додаєте в неї холодний напій (будь то льстец, змішана кава тощо)?


Я віддаю перевагу традиційному, як ти готуєш традиційні? Ви використовуєте сухі або вологі?
Віл

Я використовую сухі - я навіть не знав, що є вологі ??? Я кип'ячу велику каструлю з водою з співвідношенням 7 частин води до 1 частини тапіоки. Я додаю їх, коли вода закипить, накриваю їх і варю, кип'ятячи, 30 хвилин. Потім вимикаю тепло і залишаю їх охолоджувати в горщику на 25 хвилин. Поки ці 25 хвилин тривають, я роблю свій сироп з 4 частин води, 4 частин цукру, 4 частин коричневого цукру та 1 частини меду. Через 25 хвилин я зливаю тапіоку і кладу їх у ємність із сиропом.
Чад

@wil - Будь-які думки щодо мого методу? Що таке вологі перлини тапіоки?
Чад

Відповіді:


4

Після цілого ряду досліджень я вважаю, що досягну відповіді, але не зміг отримати жодної перлини, тому не маю жодних експериментальних доказів. Більшість його базується на возитися з борошном тапіоки, але я думаю, що це має перенести.

У будь-якому випадку різниця між традиційними та миттєвими перлами - це лише кількість переробки, яку вони отримують до того, як вони потраплять у ваші руки, подібно до різниці між вівсом та швидким вівсом. Миттєві перли готуються набагато далі, ніж традиційні перлини, тому я не думаю, що вам потрібно вкладати гроші в них.

Тапіока - це високий вміст крохмалю, низький вміст білка, тому щоб зробити його м’якшим, нам просто потрібно готувати його довше. Будьте обережні, хоча переохолодження призведе до жахливого каламутного безладу. Також, як і рис суші з високим крохмалем, промивання, ймовірно, буде хорошою ідеєю, хоча, я думаю, це слід робити після початкового кипіння та замочування. Полоскання повинно вибити зайвий крохмаль з перлів, що, на мою думку, саме те, що створює ту жорстку шкіру, якщо помістити її в холодну рідину. Ви повинні прополоскати після варіння в теплій воді, поки вода не стане чистою.

Рецепти, які я знайшов в Інтернеті, були здебільшого розбиті на предмет перемішування, але я думаю, що це погана ідея (за винятком того, щоб запобігти приклеюванню перлів один до одного), оскільки все, що може служити, - це зламати крохмаль з перлів, які є не те, що ми намагаємось зробити (збережіть перемішування, коли ви хочете використовувати їх як загусник).

У всякому разі, я маю їх на замовлення, але вони трохи не потрапляють сюди. Я оновлюсь, як тільки з ними пограю.


Спасибі, серж! Я не думав їх мити, але це чудова ідея. Так, моя найбільша бажання з ними полягає в тому, наскільки міцніше вони отримують після того, як я додаю холодний напій, так що це повинно допомогти. Я думаю, що замочування їх у сиропі також допоможе сформувати бар'єр, але я думаю, що він змиється, коли додаю напій. Вау, я не можу повірити, що ви отримуєте бульбашки - які аромати збираєтесь? Я віддаю перевагу Таро або Таро + Кокос, але можливості нескінченні. Весело та ще раз дякую. PS - Я прийму вашу відповідь, якщо більше нічого не зійде. Ви чітко провели кілька чудових досліджень.
Чад

Я щойно купив не ароматизовані, бо те, що я читав про них, це те, що в ароматизованому вигляді просто було включено фруктовий сік. Чи відрізняється ароматизатор, ніж не ароматизований? Чи не можу я просто використовувати сік, який хочу зробити ароматизованим, як би вони хотіли?
sarge_smith

1
о, і немає проблем, я багато відкривав свій світ на основі запитань на цьому сайті.
sarge_smith

Дивно, я навіть не бачив вже ароматизованих кульок тапіоки! У будь-якому випадку ви можете створити рідкий напій будь-яким способом. Деякі роблять коктейль, а інші використовують каву / чай із вершками. Для виготовлення таких коктейлів більшість людей використовують упаковані порошки. Наприклад, я використовую amazon.com/gp/product/B000AN1YFC, щоб зробити холодний таро-пюре. Це нормально, але у мене були кращі чаї з міхура з таро - це просто моє погане те, що я не взяв кращого порошку / суміші. Досить прикольно, що ви багато чого включили з цього сайту у своє життя! Насолоджуйтесь щедротою :-)
Чад

5

Вологі - напівфабрикати

Dry - це щось подібне (справді швидкий Google) Dry Pearls

Напівсухий - це щось подібне (знову ж таки, дуже швидкий пошук у Google) - я думаю, що ми можемо говорити про те ж саме з миттєвими, про які ви говорите про Moist Pearls

З сухих ви експериментували з часом та співвідношеннями? Я вважаю, що залежно від того, які версії ви купуєте, час приготування та співвідношення змінюються. (Я не маю уявлення, чи це з перлів, чи з чого). Не знаю, де ваші нинішні перлини занепадають, але спробуйте перейти до співвідношення 8-1 водних перлів. Інші методи, які слід спробувати, це перед тим, як вимкнути тепло на час кипіння вашого посту, дайте йому закипіти ще 20-30 хвилин, а потім охолодіть у воді після нього. Проблема, яку я знаходжу, полягає в тому, що немає важких і швидких методик, які працюють на всіх перлах!

Як я це роблю

Пропорція 8-1

40 хвилин тушкуйте

Охолодження 20 хв


Віл, ще раз дякую за уточнення. Ви маєте рацію, що ми говоримо про те саме: 'wet' == 'instant' :-) Дякую, що перевірили це. Я спробував і води: 7: 1 і 8: 1 для води, майже з однаковими результатами ... Я думаю, що інші змінні впливають на них більше. Чи зайва вода, в основному, допоможе утримати крохмаль від перлів? Як і в чому, до чого стає Сардж, коли миє перли гарячою водою? Зазвичай я роблю 30 і 25 разів, мені доведеться спробувати 40 і 20. Чи є у вас поради щодо збереження перлів м'якими, коли ви додаєте прохолодну рідину? Дякую.
Чад

0

Я робив бобу, дотримуючись вказівок; вони були ідеальними. Я промив їх, поклав у сироп і на ніч поставив у холодильник. Вранці перли були жорсткі. Щоб вирішити це, я помістив перли в мірний стаканчик «Пірекс» і мікрохвильовував у сиропі приблизно 2 1/2 хвилини. Вони стали теплими і м'якими, такими, як вони були вперше зроблені. Я поклав їх у свою чашку і приступив до приготування тайського крижаного чаю. Результат був таким самим, що я отримую в улюбленому магазині чаю боба.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.