Як смажити італійські ковбаси, не виробляючи стільки диму?


8

Я просто обсмажив 2 італійські ковбаси на антипригарній сковороді, яка створила достатню кількість диму, щоб ненадовго відключити мій дим.

Ковбаси смачні, але як я можу це зробити наступного разу, не виробляючи стільки диму?


Що ви їх обсмажили?
hobodave

@Chad. Не можу виступати за плакат, але я виявив, що людям подобається кілька невеликих абзаців, навіть за коротку відповідь. Щось із текстового блоку з трьох рядків просто виглядає невеликим, незначним та непросить.
Ocaasi

@Ocaasi. Гарна думка. Дякую за допомогу.
Чад

@Emmet - у вас вентиляційний отвір з вентилятором? Якщо так, чи допомагає вентилятор?
justkt

@Chad Не було зрозуміло, хто відповів першим, коли я прийняв. Обидві відповіді були "відповіді 2 години тому", а відповіді з однаковою кількістю голосів сортуються випадковим чином.
Емметт

Відповіді:


10

Використовуйте менше тепла.

Не ясно, чи використовували ви тут якийсь жир. Якщо ви це робите, ви повинні знати про точку диму будь-якого масла, яке ви використовуєте.

Відключаючи тепло, ви зменшите кількість жиру, яке ви спалюєте, і перетворюєтеся на дим. Якщо ви хочете все-таки отримати гарний чіткий зовнішній вигляд, ви можете коротко обшукати ковбаси на сильному вогні до повного приготування. Хоча, це може бути неактуальним, оскільки ви не дуже добре отримуєте палиці з антипригарною поверхнею.


7

Пониження тепла.

Ви повинні мати можливість смажити їх на комфортній температурі (наприклад, середній, а не середній).

Крім того, якщо ви додаєте в сковороду будь-яку олію, використовуйте більш високу точку куріння, як ріпак. Якщо у вас є бризок екрану, це може допомогти захопити частину олії, а не дати їй впасти назад в каструлю і спалити.


експеримент ...
Окаасі,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.