Чи можу я розтягнути раковину з харчовою содою


4

Мені хочеться вперше змусити раковину з харчовою содою. Це працює на м'ясо, яловичину, свинину та курку, але я ніколи не пробував цього на м’ясі раковини. У мене в минулому не було раковин, розбиваючи його та готуючи довгі періоди.

Відповіді:


3

Хоча у вас може бути невеликий шматочок тендіту від харчової соди, але це не допоможе перетворити фізичні структури, які роблять раковину жорсткою. Механічне тендірування - це спосіб пройти разом з (як правило) дуже довгим і повільним часом приготування, або, можливо, приготуванням їжі за допомогою скороварки.

Якщо ви вирішите спробувати харчову соду «розсолом», я рекомендую намочити ненадовго ПІСЛЯ ви розтоптайте раковину і після цього ретельно вимийте раковину, щоб переконатися, що ви не збережете мильний смак харчової соди, що зіпсує тонкий аромат раковини.

Якщо вас цікавить хімічний тендізатор для раковини, ви можете розглянути якусь форму маринаду на основі кислоти - хоча, знову ж таки, маринад збирається перетворити ніжні аромати, що характеризують раковину.

В основному, якщо ви хочете насолодитися смаком раковини, я б хотіла на тендери з молоком і розумним приготуванням їжі.

Дивіться також: Як слід використовувати харчову соду для тендітування м'яса?


Мені подобається, що є відповіді на це питання, період. Це змушує мене цінувати цей ресурс набагато більше.
PoloHoleSet

0

Ви можете спробувати м'ясо раковини молотком під час його чищення, і покладіть його на повільний кулінар за допомогою скороварки. Не відкривайте її, поки вся вода не висохне. Помістіть достатньо води, не кладіть солі, а замість лимона використовуйте гіркий апельсин. Приправте його часником і гострим перцем у кулінарній воді. Я з Гаїті - повірте, я знаю, як готувати раковину.


Це не відповідає на питання @MaglineM, ОП запитує, чи можна використовувати харчову соду.
GdD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.