Які соуси з гарніру слід рекламувати до власного соусу? [зачинено]


8

Ми всі знаємо про типові соуси до основної страви: гравієві, вершкові соуси, маринара, вінегрети, соуси з барбекю тощо.

Однак я вважаю, що у багатьох гарнірів є свої чудові соуси, які ти зазвичай не вважаєш соусом із страви. Наприклад:

  1. Соус із запеченого квасолі / соки чудово підходить до м’яса.
  2. Глазурована морквяна глазур чудово підходить для легких / м'яких риб.

Я абсолютно міг бачити, як ці соуси використовуються самостійно - тобто без подачі квасолі / моркви. Які ще соуси з гарніру, як ви думаєте, заслуговують на те, щоб бути підданими статусу соусу?


2
Гарне використання CW Chad.
hobodave

Цікава концепція. Мені доведеться щось думати з вегетаріанської точки зору.
Майкл Наткін

Чад, схоже, що це цікаве, але дуже відкрите питання нікуди не йде. Чи можете ви перефразовувати це? Я думаю, що проблема полягає в тому, що всі роблять різні сторони, з різними соусами, і, отже, немає жодного напряму для того, щоб люди могли це прийняти. Це як запитати, "який соус я можу зробити, який зазвичай не робиться?" або "який випадковий соус я можу зробити з залишків страви". Останній може спрацювати, але перший - це нестандарт.
Окаасі

Відповіді:


3

Я роблю такий собі вінегрет, який зазвичай використовую в якості заправки для салатів, але, мабуть, це буде добре з іншими речами. Мій звичайний рецепт - вдвічі намалювати кілька пір томатів черрі, підсипати їх цукром і сіллю, а потім злити їх на миску на деякий час. Після того як вони просочуються, я збиваю томатний сік з медом, шалотом, гірчицею дийон і оцтом, даю йому охолонути, потім додаю трохи оливкової олії, сіль і перець.


Чудова ідея! Я думаю, ви праві, що вінегрети використовуються в основних стравах. Чимічуріс багато вживають з куркою або стейком, але вони насправді не чистий вінегрет. Ваш вінегрет звучить так, що це було б дуже добре і на стейку, і на курці, можливо навіть на свинині. О, і я впевнений, що це було б чудово на якійсь легкій білій рибі. Дякую!
Чад

6

Для мене є один предмет, який я часто купую саме для «білого соусу», який він містить: перець чипотел в соусі Адобо. Соус алобо - це інгредієнт, який я практично включаю у все, що я роблю, що хотів би додати тепла. (Я б хотів, щоб вони продали його прямо, але різати перець і додавати їх так само задовольняє.)

Часте використання: що-небудь на грилі / на грилі, чилі, томатні соуси з копченим м'ясом, (все, що є димним), соуси Queso, Mac і сир з побланосами


Бажаю, щоб я міг дати цю відповідь більше, ніж +1. Я весь час також використовую соус Адобо.
йоссар

Це звучить добре - мені доведеться спробувати деякі з цих ідей. Я раніше не вживав соус Adobe, хоча про нього чув багато. Дякую за рекомендацію.
Чад

1
Абсолютно люблю Chipotle в Адобо, цей соус дивовижний. Я також бажаю, щоб ви могли придбати це прямо ... звучить як ідея мільйона доларів, якби хтось стрибнув на це!
stephennmcdonald

4

Чому не всі вони?

Це може здатися, що я беру p * ss, але я ні. Там будуть мільйони соусів, і майже всі вони будуть працювати з якоюсь основною стравою. Ми могли б спробувати перерахувати їх усі. Ми також могли б спробувати змінити питання і подивитися, чи є соуси, які дискваліфікують себе - і чому вони так роблять.


Так. Ваша відповідь, чому я проголосував за закриття. Тут немає жодного реального запитання чи відповіді.

4
@Roux & @Tobias: Тут є справжнє питання, але тільки якщо ми дамо конкретні відповіді, як я продемонстрував. Сенс у тому, що користувачі можуть спробувати ці нові соуси або що це викликає думку про рецепт. Якщо ви узагальнюєте питання, ви, а не я, робите це занадто загальним. Я спеціально перераховував приклади, щоб інші перераховували приклади і позначали це як вікі, щоб ми могли всі сприяти та допомагати один одному. Сподіваюся, що це має сенс.
Чад

Це має сенс, Чаде. Однак я сподіваюся, що ви погоджуєтеся не погодитися з цим питанням.
Tobias Op Den Brouw

Я дивлюсь, щоб це питання було вирішене, тому я витримав щедрість. Не люблю розпущених кінців, які стосуються мене.
Tobias Op Den Brouw

Я думаю, що ця відповідь представляє (єдино) можливий правильний. Оскільки немає обмежень щодо того, що вважається основною стравою, не буде обмежень щодо того, що буде працювати з якоюсь стравою як соусом. Досі цікаво вивчити конкретні приклади.
iwein

3

Я вважаю, що багато фруктових глазурі можна поставити в центр уваги. Прості цукрові глазурі з підкрученими добавками. Для мене вінегрети можуть бути чудовими соусами до м'яса, особливо зі свинини.


Ммм, так правильно. Я люблю свинину з яблуками, тому що цей яблучний гель / соус - це чудовий солодко-кислий смак. Цікаво, як було б з куркою чи телятиною?
Чад
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.