Про "заточування"; ти штовхаєш чи просуваєш лезо по камені?


8

Ви наштовхуєте чи МАЄТЕ лезо через камінь ??


1
Не майте на увазі бути педантичним, але ... це залежить від того, що ви маєте на увазі під "натисканням" та "потягуванням". Ви маєте на увазі розрізнити ... 1 - напрямок, спрямований лезом відносно каменю (тобто, чи лезо спрямоване в бік напрямку руху чи від напрямку руху), або 2 - відносно руху леза до людини (тобто, ніж відсувається від вас чи до вас)?
hoc_age

Відповіді:


8

Залежить від каменю. Якщо це мотовий камінь на стільниці , то ви хочете трохи нахилити лезо, при цьому витягаючи та ковзаючи назовні. Ніколи не хочеш чисто прямого потягу.

Якщо це ручна мікроочистка , то (утримуючи лезо під кутом заточки) назовні та вгору, враховуючи пальці та зап’ястя.

Якщо це заточувальна сталь , є досить заплутаний рух, який я не можу повністю описати словами, тому я б запропонував вам відвідати YouTube.

Докладніше про заточення ножів та схеми див. На веб-сайті : http://www.buckknives.com/about-knives/knife-sharpening/

Щоб уточнити "тягнути" та "назовні":

Потягнути - означає тягнути ніж прямо до себе, ніби це мотузка у грі в буксир.

Назовні означає перетягування вліво-вправо або вправо-вліво, як би малювання лінії.

Рух, що висувається назовні, буде тягнути ніж до вас, перетягуючи його через камінь. Це повинно створювати діагональний рух, який сильно акцентується на рух більше тягнучого руху, ніж рух назовні.

Як зазначається в коментарях, я є прихильником тягнути гострий край леза з тупим краєм, що веде, а не лезом, що веде. Для візуалізації уявіть собі камінь у правій руці по каменю. Гострий край знаходиться найближче до вашої лівої руки, і ви переміщуєте його через камінь у напрямку праворуч.


Вибачте, що даєте подібний коментар, як вище, але ви могли б пояснити, що ви маєте на увазі під "тягнути" та "назовні"? З камінним каменем, я думаю, ви говорите, щоб тягнути ніж до себе, від дальнього краю каменю до ближнього краю каменю, краю леза, зверненого до вас, і переміщати лезо від п’ятки до кінчика, коли ви малюєте клинок до вас? Я чув обидва способи спрямування краю ножа; перетягніть камінь / сталь лезом, зверненим у напрямку руху (лезо «веде»), проти іншого шляху (лезо «затягує»). Чи знаєте ви різницю? Це є хитрим , щоб описати! +1
hoc_age

Я завжди прихильник леза "затягування", тобто переміщення за тупим кінцем ножа. Я уточню потяг / назовні у відповідь.
jsanc623

лише використання задніх штрихів, згідно з деякими сучасними джерелами (див. наприклад, блог scienceofsharp), залишить більш тонкий край, але сприятиме утворенню дуже великих задирок, і може залишити вас важко видалити краю дроту. ... scienceofsharp.wordpress.com/2015/10/20 / ...
rackandboneman

0

Моє дослідження різкості дозволяє стверджувати, що ви хочете використовувати рух, який імітує рух нарізки, як ви намагалися відрізати тонкий пісочний камінь. Залежно від того, на якій стороні леза ви заточуєте, це може бути напрямком поштовху чи потягу.

Я взагалі намагаюся робити це вліво і вправо.


0

Нічого ясного тут мені не здається. У мене те саме питання.

Визначення: «штовхати» означає, що край рухається таким чином, що він би врізався в камінь, якби його було більше під кутом.

"тягнутий" означає, що край переміщується таким чином, що він ніколи не може врізатися в камінь, а залишені від землі залишки на камені.

Мій досвід полягає в тому, що це не має значення. Здебільшого. Зрештою, ви використовуєте і те, і інше.

Не має значення, тому що ви просто виймаєте метал. це робиться однаково добре при натисканні або потягуванні рухом.

Потім, коли ви доберетеся до фінішу, ви отримаєте дрібну металеву нитку по краю, яку потрібно відстебнути.

Перехід іншим шляхом до того, яким ви користуєтесь, як правило, легше чи швидше від'єднає його. Я думаю. Дуже суб’єктивно. Просто моє враження.

Крім вищесказаного, я вважаю, що відтягування металу пересуває абразивну суспензію, яка ріжеться краще, ніж сухий камінь.

Натискання на метал в більшій чи меншій мірі очищає мокру суспензію, і, як правило, метал пересувається над сухим або більш сухим каменем.

Отже, я вважаю за краще вважати, що відведення назад робить кращу роботу, але я не можу придумати цього жодного доказу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.