Чи потрібні спеціальні рукавички для розтяжки моцарели?


8

Я хотів би підібрати кілька рукавичок для розтяжки моцарели. Я бачив рукавички, які продаються саме для цього на спеціальних сайтах, таких як thebeveragepeople.com та thecheesemaker.com , але не можу сказати, чи вони просто універсальний продукт, який продається як щось конкретне. Чи є щось загальне, яке б однаково добре працювало для (1) гарячих температур і є (2) безпечним для їжі? Я хотів би мати можливість придбати його на Amazon, зокрема.


Привіт! Ваше запитання дуже цікаве. Будучи сайтом із питань і запитань, ми вважаємо за краще, щоб усі "заголовки" містили реальне запитання, а не лише тему, тому я редагував це для вас.
румчо

@rumtscho: Я вважав, що його заголовок чудовий ... іноді краще, коли заголовок не є питанням (наприклад, коли заголовок не є таким, як тест).
Джо

@Joe Це загальнодержавна політика, щоб заголовки формулювались як питання. У цьому випадку старий був надто неспецифічним. Що він хоче знати про рукавички моцарелла? Цілком можливо, що я неправильно зрозумів тіло і вибрав назву, яка не підсумовує проблему, і в такому випадку нам слід спробувати знайти кращу назву питання.
румчо

@joe Добре, у мене є вибачення: Після дослідження я побачив, що заголовки, викладені як питання, - це пропозиція, яку обговорювали, але ніколи не перетворювали на обов'язкову політику. Важлива частина - писати змістовні, неоднозначні заголовки. Вказівки див. У мета.stackexchange.com/questions/10647/writing-a-good-title .
румчо

Відповіді:


1

Наскільки я не знаю, для конкретних рукавичок немає вимог. Рукавички самі по собі навіть не потрібні. Однак вони тримають ваші руки чистими, і вони не містять сир, який може бути на ваших руках чи руках. Коли я роблю мозок для своєї родини, я зазвичай просто використовую чисті голі руки. Якби я збирався продати, я, швидше за все, використовував харчові рукавички з невеликою кількістю вершкового масла, щоб запобігти прилипання під час розтягування, подібно до того, коли ви тягнете тугий.


1
Основна причина, чому я шукаю рукавички, пов’язана з дискомфортом від розтягування гарячої моцарели. Я намагався в минулому і боровся з гарячими температурами на руках. У мене закінчилися погані результати, які, на мою думку, є тому, що я не в змозі розтягнути сир, поки він трохи не охолоне. Що таке "рукавички для харчування"? Я думаю, що звичайні рукавички з латексу можуть танути. Чи спрацювали б гумові рукавички? (Чи є навіть гумові рукавички, безпечні для харчових продуктів?) Я хотів би щось багаторазове.
користувач3341874

1
Ми зазвичай використовуємо нітрилові рукавички, тому що у нас їх є під рукою (вони в основному гіпоалергенні рукавички з латексу). Однак вони не забезпечують захисту від тепла. Хоча я маю ваші занепокоєння - це може бути гарячим для рук. Зазвичай я просто страждаю через це, поки це не зробиться (це не повинно бути ТОГО гарячим і має швидко охолонути). Ви завжди можете спробувати їх накласти шарами - дістаньте кілька робочих рукавичок у магазині, а потім рукавички з латексу або нітрилу розміром або на 2 більше, ніж зазвичай, і надіньте їх на робочі рукавички. Ви втратите деяку спритність, але це повинно зменшити нагрівання.
Метью

1

Причина, по якій Beverage People і Cheesemaking.com рекомендують середні неопренові рукавички, полягає в тому, що вони захищають вас від спеки на короткий час (як мінімум, ніж за хвилину), одночасно дозволяючи вам досить добре зчепити сир. Рукавички з неопрену, до яких ви посилаєтесь, є досить стандартними; шукайте "неопренові рукавички" на Amazon, і вам буде запропоновано безліч варіантів.

Однак вони все ще будуть дещо незграбними порівняно з використанням лише латексних або нітрилових рукавичок або голими руками, тому якщо ви можете витримати тепло, не слід користуватися рукавичками.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.