Як маркуються руською мовою нарізки яловичини?


3

Я подивився на розріз яловичини у Вікіпедії. Російських назв для скорочень немає. Мені цікаво, як вони всі називаються російською мовою.


Привіт, Джордж Чен! Навіть якби у нас був спосіб вимірювання цього, він не охоплює критерії базування на конкретній проблемі, яку професійний або хобі-кухар, швидше за все, стикається на кухні, і як такий це поза темою.
румчо

Я думаю, що актуальне питання ОП на основі статті, яку він посилається, полягає в тому, як визначаються первісні скорочення в російській культурі, а не те, що є найпопулярнішим. Пошук зображень google знайшов це зображення без джерела та всіх міток російською мовою.
Випадково832

1
@GeorgeChen Для отримання більш сучасного зображення, перший розділ ru.wikipedia.org/wiki/… , із зображенням, який не присутній на англійській Вікіпедії, має назву "Росія та колишній Радянський Союз", хоча образ, який він використовує, здається походить з німецької вікіпедії. Розділ внизу сторінки - це схема зі старого словника російського публічного домену.
Випадково832

Джордж, враховуючи, що ви, очевидно, задоволені відповідями про те, як називаються скорочення (не те, що популярно), я відредагував ваше запитання та знову відкрив його. (Я також прибираю всі дотичні коментарі.) @ Random832, ми дуже вдячні, що ви перетворили ці речі на відповідь!
Каскабель

@GeorgeChen Я додав ще одне посилання на свою відповідь після того, як ви прийняли її, що може вам бути корисною.
Випадково832

Відповіді:


2

Стаття російської Вікіпедії про яловичину має кілька діаграм - поточна в головному розділі, очевидно, спочатку походить із німецької вікіпедії, та дві інші із старих російських джерел.

Я також зміг знайти інший сайт з іншою схемою та перекладом деяких скорочень на англійську мову, що корисно, оскільки імена важко перекласти на подібні скорочення англійською мовою через Google Translate, що просто дає анатомічні терміни для багатьох з них.

Ось стаття з "Московського таймсу", що обговорює цю тему, значною мірою з точки зору того, хто тільки знає американське ім'я для того, хто шукає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.