Яйце відварити в мікрохвильовці


8

Чи можна відварити яйце в мікрохвильовці?

В ідеалі без попереднього проколювання оболонки


Мікрохвильові шкаралупа яєць - це не те, що варто робити випадково. Прочитайте коментарі до прийнятої відповіді. До того часу, як ви вжили всіх запобіжних заходів і розрахували необхідний час, вам краще просто закипати його на сковороді. Я не можу підкреслити ризик достатньо.
користувач110084

1
Дякую. Це було 7 років тому, і єдиним кухонним приладом, яким я володів, була мікрохвильова піч, тому "просто кип'ятити її в каструлі" не було варіанту. Зараз у мене є більше варіантів, але хвилювало, що відповідь, яку я прийняв, все ще ТАК. Я це змінив. Будь ласка, не оскаржуйте оригінальну відповідь @ AttilaNYC
user208

@ user208 Дякую за оновлення! Лише зауваження щодо останнього фрагменту вашого коментаря: люди можуть проголосувати так, як вони вважають за потрібне, і якщо вони згодні, що відповідь небезпечно неправильна, це чудовий привід спростувати голос.
Каскабель

@ user208, дякую за коментарі та оновлення. Радий, що ти ніколи цього не пробував. Приголомшливо, яка шкода може заподіяти просте яйце і скільки часу зайняло відновлення. Мені пощастило, що це сталося після того, як я зняв оболонку.
користувач110084

Відповіді:


3

Будьте обережні, поклавши цілі яйця в мікрохвильовку. На моєму обличчі було спалено мою родичку (на щастя не сильно). Після вилучення яйце з мікрохвильовки воно вибухнуло.


Так, він також може добре вибухнути після обстрілу із перегрітої вологи, що потрапила між жовтком та білим, говорячи з досвіду. Не слід використовувати мікрохвильові печі або навіть варені цілі яйця навіть після обстрілу. Якщо потрібно, перед повторним розігріванням розріжте приготоване навпіл. Якщо вас не турбує кілька пухирів на губах і обличчі, подумайте про свою рогівку.
користувач110084

1
Я давно задав це питання, коли єдиний прилад, який я мав на кухні, - це мікрохвильова піч. Я прийняв відповідь @ AttilaNYC (безумовно, доброзичливий) у той час, оскільки це була відповідь, яку я хотів. Я навіть не спробував цей метод через всі інші поради у відповідях та коментарях.
користувач208

З досвіду: Навіть повернення вареного та очищеного яйця назад (наприклад, при нагріванні залишків їжі) може призвести до вибуху яйця.

5

Можна відкрити дверцята мікрохвильовки, якщо ви будете занадто довго випробовувати її високо. Для найкращих результатів дивіться його приблизно на відстані фута.


2
Я зробив це випадково. Два яйця в склянці і трохи води протягом 5 хвилин. Який безлад!
Карі

1
Тільки не робіть цього взагалі.
користувач110084

4

Я вирішив опублікувати це як відповідь замість відповіді на @AttilaNYC . Я думаю, вам краще просто кип’ятити. Я великий любитель швидко робити та готувати речі; однак яйця занадто досконалі і спертися для цього. Кип'ятіть прокляту воду, киньте в неї яйце, поки це не закінчиться. Я не люблю, але мені подобається цей сайт .


3

Я використовую мікрохвильовий котел Nordic Ware вже кілька років. Залежно від розміру яєць вам знадобиться від 6,5 до 8 хвилин при 1100 Вт. Після того, як ви визначитеся з маркою та розміром яєць, ви можете отримувати їх ідеальними щоразу - твердо вареними, м'якими жовтками тощо, підміняючи час приготування між цими двома значеннями.

Фантастичний гаджет, 4,5 зірки на Амазонці з понад 1200 відгуками.

Мікрохвильова піч з яєчним котлом


1

**

НЕ МІКРОВИЙ ЯЙЦЬ, НЕ ВІДБУТИ В КОЛІ ВОДІ.

**

Особливо сильно я відчуваю серйозно занижену і потенційно небезпечну для цього небезпеку , перебільшення немає. Я розмовляю з особистого досвіду, а не сталося з кимось, я знаю.

Не ризикуйте серйозні опіки і високу швидкість осколків, що розлітаються оболонки яйця просто не TOY з цим на всіх; У мене було, і просто пощастило, що я не закінчився втрачати зір, просто роздуті повіки та обличчя.


Якщо вам потрібно використовувати мікрохвильову піч, нагрійте велику миску з водою ТОЛЬКО БЕЗ ЯЙЦЬ (покладіть у воду кілька кульок для випічки, щоб мінімізувати перегрівання). Потім вийміть гарячу миску з води з мікрохвильової печі і покладіть яйця в гарячу воду для варіння. Оберніть всю миску товстим рушником як ізоляцію, щоб зберегти тепло. Для приготування яєць вам не потрібно підтримувати кипіння або воду, що знаходиться поблизу температури кипіння

Вода складає майже 90% яєчного білка і майже половину яєчного жовтка. Отже, яйце> 75% води. Мікрохвильова піч не може розрізняти воду в ємності та воду в яйці, а просто нагрівати одну частину переважно або вибірково. Жири в яєчному жовтку також мають диполі, здатні поглинати мікрохвильову піч для перетворення тепла.


0

Я чув, що ви можете загорнути кожне яйце в шматок квасця. фольга, переконавшись, що вся оболонка покрита. Покладіть в мікробезпечний посуд з водою, щоб вона повністю покрилася або попередньо підігрійте достатню кількість води, а потім додайте яйця. Фольга запобігає проникненню мікрохвиль в шкаралупу і викликає вибух яєць. Вода повинна перешкоджати стрільбі.

Час буде залежати від вмісту яєць та води та від попереднього нагрівання.

* ПОПЕРЕДЖЕННЯ * Я НЕ ВІДПОВІДУвав цього, але це звучить розумно


Отже ... ви використовуєте мікрохвильову піч для варіння води, і яйце кипить за допомогою звичайної передачі тепла від води до яєць, з не ідеально чіпляється алюмінієвою фольгою на шляху та ризиком зігнути, якщо яйце пливе вище вода? Я думаю, це можна зробити ... але чому ?!
румчо

Якщо, наприклад, у вас була лише мікрохвильова піч для приготування їжі, як я це робив на деякий час (більшість інших кулінарних пристроїв. Заборонено особливо конфорки)
Carl D

Зараз я спробував цей метод із прекрасними результатами:
Карл Д

1
Також спробував це, успішно. Чому? 1) Після того, як ви отримаєте правильний термін, ви отримуєте постійно ідеальні (для вас) яйця щоразу. 2) Офісний обід - на нашій кухні є тостер, 3 мікрохвильові печі та чайник. Не піч або горщик / каструля на виду. І все-таки я можу вмочити своїх підсмажених солдатів у вареному яйці :-)
mcalex

0

Зізнаюся, я не пробував цього в мікрохвильовій печі, але це має працювати і уникати можливості вибуху-яєць взагалі.

Що б ви зробили - візьміть велику безпечну мікрохвильову ємність - чим більше, тим краще. Залийте його водою, хоча і залиште місце для яєць (яйців). Нагрійте воду до кипіння гарячою. Обережно додайте своє яйце і залиште його в мікрохвильовій печі, двері закриті, поки воно не вариться - скільки часу буде залежати від вашого співвідношення яйце до води і того, наскільки варене ви віддасте перевагу, але, щоб дати уявлення, чотири яйця знадобиться приблизно півтори години .

Гаряча вода готує яйце, і оскільки, крім нагрівання води, мікрохвильова піч ніколи не спрямована активно на яйце, воно не матиме можливості вибухнути. Техніка спрацює навіть у тому випадку, якщо гаряча вода буде триматися, скажімо, на прилавку - хоча залишкове тепло в мікрохвильовій печі та ізоляція її стінок допоможуть зберегти тепло, щоб яйце готувалось швидше, таким же чином перетворюючи від печі, але утримання горщика на ще нагрітій поверхні трохи зберігає тепло.

Якщо ви використовуєте один і той же контейнер і приблизно однакову кількість води кожен раз, ви повинні мати можливість досить точно зрозуміти, що працює у вашій мікрохвильовій печі з невеликими спробами та помилками.


0

У мене яйця вибухають, намагаючись важко їх відварити. Просто додайте у воду сіль, і вони більше не вибухають ... Я намагався дослідити, чому це запобігає вибуху, але не можу знайти науку за цим .... АЛЕ ... Повірте. . Це працює. Я роблю 3 яйця за 6 хвилин на HI зараз.


Ось посилання на цей метод: wikihow.com/Hardboil-Eggs-in-a-Microwave . Я все-таки пропоную обережність, коли готуєте цілі яйця в мікрохвильовій печі.
myklbykl

-1

Поставте в мікрохвильову піч безпечну миску з достатньою кількістю води, щоб покрити яйця, але яйця ще не кладіть! Висока настройка протягом 1,5 хвилин, поки вона не закипить, Додати приблизно столову ложку оцту і столову ложку солі. Це убереже яйця від розтріскування і полегшить їх шкірку. Додайте яйця і накрийте посудом, але залиште невеликий зазор для виходу пари. Середня установка на 8 хвилин (перевірте через 5 хвилин, щоб побачити, чи є ще достатньо води, яка покриває яйця, деякі мікрохвильові печі є більш потужними, ніж інші. Вийміть миску і дайте їй постояти ще хвилин 5, і ви повинні бути готові до почистити і їсти ...


Це, очевидно, для твердо варених.
Кріс Кадмор

1
Це здається, що це ummmm потенційно смертельний newscientist.com/article/…
інтуїтивно

1
Без зазначення чисельних параметрів потужності І маси води та яєць, припустимо, що час приготування яєць із шкаралупи в мікрохвильовій піч межує з нерозважливістю.
користувач110084

@jefromi, розумію, я не шукав видалення, але я якось вважаю, що це досить небезпечно, щоб мати деякі попередження. Більш занепокоєння полягає в тому, що ОП прийняла це як правильну відповідь.
користувач110084

4
НЕ РОБИ ЦЬОГО. З болючого особистого досвіду я зробив щось майже ідентичне, як роботу навколо того, щоб знати, що не мікрохвильовувати ціле яйце. Мені пощастило з обпеченим обличчям, але майже розпеченою рогівкою теж. Яйце не вибухнуло при обстрілі, але, коли я кусав його, перегріта волога, що потрапила між жовтком та затверділим білим, вибухнула гучним ударом. Гарячі фрагменти яєць вкрили моє обличчя та вікочки разом із стелею та стінами. НЕ ДАЙТЕ ЦЕ навіть у прийнятій відповіді.
користувач110084
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.