Як я сам роблю пророщений хліб?


5

Є кілька компаній, які пропонують пророщений хліб (наприклад, їжа для життя).

Мені цікаво робити сам хліб. Я придбав кілька пророслих контейнерів. Після пророщування зерно, очевидно, м'яке і містить багато вологи.

Чи повинен я після сушіння висушувати пагони і обсмажувати їх, або ж зерна зазвичай пюре?

Відповіді:


6

Ви можете це зробити, але особисто у мене є досвід сушіння і фрезерування. Щоб висушити паростки, переконайтеся, що ви тримаєте їх при низькій температурі. Це можна зробити за допомогою дегідратора або в духовці при найнижчій можливій температурі. Твердження пророслих зернових компаній і прихильників полягає в тому, що це зберігає корисні ферменти живими. Після цього ви можете подрібнити зерно. Я зробив помилку, намагаючись один раз засушити, перш ніж повністю просохнути - це може засмітити вашу машину. Переконайтеся, що ваші паростки повністю висохнуть перед подрібненням.


Я думав про отримання дегідратора. Який зерновий млин використовується?
Andre

@Andre - я використовую приналежність до зернового млина для KitchenAid, виріс з Bosch, що мав точильщик, який зробив відмінну роботу. Я ціную багатозадачність.
justkt

3

Сьюзен над блогами Диких Дріжджів мала нещодавнє повідомлення про проростання пшениці, а потім випікання хліба. Поглянь:

http://www.wildyeastblog.com/2010/07/16/bbb-sprouted-grain-bread/

Крім того, на свіжому хлібі можна знайти багато дійсно гарної інформації про пророслий хліб пшениці:

http://www.thefreshloaf.com/

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.