Як створити рецепт булочок


9

Мені б хотілося більше експериментувати з рецептами булочок, але я не хочу занадто сильно забиватися і закінчувати неїстівним продуктом. Чи є основні параметри, яких я повинен дотримуватися, створюючи свій власний рецепт булочок?

Що робить кекс з кексом на відміну від кексу?

Яку пропорцію мокрих та сухих інгредієнтів слід використовувати?

Який хороший метод перетворення одного фруктового / овочевого інгредієнта на інший? Тож якщо у мене є чудовий рецепт булочок для яблук, як я можу знати, скільки ягід використовувати замість нього? Або терту моркву або кабачки?

Відповіді:


14

Співвідношення Майкла Рулмана визначає булочку як форму швидкого хліба. Основне швидке співвідношення хліба:

 • 2 частини борошна
 • 2 частини рідини
 • 1 частина яйце
 • 1 частина жиру

Таким чином, ви можете зробити булочку з цими основними інгредієнтами приблизно в такому співвідношенні. Видаліть будь-який з цих інгредієнтів, і у вас більше немає кексів. Помітно змінити ці інгредієнти, і ти перемістився десь у континуумі тіста або навіть у напрямку до тесту.

Особисто я б класифікував кекс як тип торта. Співвідношення для фунта і бісквітного торта є обома:

 • 1 частина вершкового масла
 • 1 частина цукру
 • 1 частина яйце
 • 1 частина борошна

Відмінності між коржами часто є способом змішування - наприклад, кремуванням проти піноутворення. Однак ви можете бачити, що у кексі ваше співвідношення борошно-жир вище, ніж у торті. Булочки також не потребують цукрів. Торти і кекси роблять.

З базового співвідношення швидкого хліба ви зможете додати будь-які фрукти чи інші інгредієнти (спробувати бекон або індичачий бекон), замінити сухі інгредієнти борошном, таким як висівки або вівсяна каша (або інше зерно), і зробити багато іншого цікавого зміни. Просто переконайтеся, що ви дотримуєтесь основної пропорції швидкого хліба. Якщо ви додасте дуже сирий інгредієнт, видаліть трохи рідини. Змініть смаки, налаштувавши олію проти вершкового масла (або підсмаживши своє масло). Додайте цукор, розпушувач або соду для закваски, спеції, екстракти тощо.


Якби ти не рекомендував Ratio, я б. ; ~) Ідеальне місце для початку, наскільки я переживаю.
wdypdx22

1
Ця книга зараз у моєму списку побажань до дня народження! Отже, як вимірюються деталі? Вага або об'єм? А чи одна частина яйця = 1 яйце? Ви б використовували 1 склянку борошна, 2 склянки рідини, 1 склянку яйце, 1 склянку жиру, чи це було б просто 1 яйце замість 1 склянки яйце?
JustRightMenus

1
@JustRightMenus - Зазвичай він вимірює вагові частини, тому що чашка борошна зазвичай коливається від 4,5 до 6 унцій, що може стати великою зміною. Що стосується яєць, ви можете дотримуватися принципу, що велике яйце становить 2 унції. Спеціально для кексів спробуйте попередній перегляд книг Google (який має основний рецепт на стор. 71): books.google.com/…
justkt

+1 за відмінне пояснення різниці між кексами та кексами.
Поган Ісус

Хм ... але більшість людей вважають банановий хліб швидким хлібом, так? Класичний рецепт бананового хліба вимагає 1c борошна, 1с цукру, 1 палички вершкового масла і 2 яйця. За даними Wolfram Alpha, це 4,2 унції борошна, 3,7 унції яйце, 3,3 унції вершкового масла. Це набагато ближче до тортів 1: 1: 1, ніж швидкого хліба 2: 1: 1. А потім цукор 7 унцій, що робить його ще солодшим за торт! (Я не знаю, скільки рідини потрапляє в неї - вона здебільшого надходить з бананів, які також додають ще більше цукру.) Більшість рецептів хлібних бананів навіть вимагають вершкового масла та цукру, як у торті.
Джош

4

Вау. Це не так просто, як ви могли подумати. Короткий термін питання "кексу" є простим: часто різниці немає . Багато великих ланцюжків для сніданку подадуть тобі тісто для кексів у формі серця. Справжній кекс буде трохи грубішим, трохи більше хлібним-у. Це як різниця між печивом і тушкою.

Основний кекс (олія, яйце, молоко, порошок, борошно) простий. Проблема полягає в тому, коли ви починаєте змішувати аромат. Для важких речей (гарбуз стрибає на розум) вам потрібно додати ще пекарського порошку та харчової соди. Я також схильний розділяти свої яйця і складати в збитий яєчний білок для невеликої додаткової легкості.

Щодо ягід і мокрих речей, спочатку їх збийте в борошні, щоб усі фрукти не осіли на дно булочки. Я б потрусив їх у муці, яку ви плануєте використовувати для кексів, щоб у вашому тісті не було занадто багато борошна. Якщо ви використовуєте заморожені фрукти, не намагайтеся розморожувати.

Сметана, йогурт та пахта можуть бути подані на частину молока. Товстіші тіста повинні мати пропорційно більше закваски, тоді як більш пухкі, більш мокрі тіста повинні мати менше (щоб уникнути дивних бульбашок). Немає «правильної» консистенції для тіста для булочок: деякі будуть густішими, а інші - тоншими.

Із субби в різних фруктах та овочах найважливіше, що слід враховувати, - це їх вміст у воді. Ягоди в значній мірі взаємозамінні. Яблука та персики, з іншого боку, - ні. Я б оцінив, що персик більше схожий на ягоду в цьому сенсі (я раніше ходив до місця, де робили персики і кекси з сиру, які буквально варто вбити. Буквально.)


мої улюблені чорничні кекси вимагають розморожування ягід - інакше заморожені фрукти занадто сильно знижують температуру приготування. Вони також пропонують прополоскати ягоди, щоб зменшити забарвлення від шкірки, перетворивши навколишній кекс чудово.
justkt

@justkt: знизати плечима. у світі існує близько мільярда рецептів булочок для чорниць. Я, звичайно, не промиватимемо ягоди, особливо якщо вони заморожені ... Ви втратите аромат. Просто заглушіть їх у борошні, або не перестарайтеся.
Satanicpuppy

4

Я ґрунтуюся на цьому, спостерігаючи за цими рецептами від Smitten Kitchen. Я використовую все той же сайт з думкою, що хочу, щоб та сама людина робила (або принаймні адаптувала) всі рецепти.

Ось короткий наближення мокрого до сухого для кожного (не враховуючи невеликої кількості закваски або спецій або таких речей, як яблука, які є вологими / сухими інгредієнтами):

 • кукурудза: 2,25 C. суха до 1,5 С. ​​мокра
 • оливкова олія: 2,75 C. сухий до 1,5 С. ​​мокрий
 • гарбуз: 2,75 C. сухий до 1,5 С. ​​мокрий
 • малина: 3,15 C. суха до 1,7 С. мокра
 • рікотта: 3,75 C. суха до 2,5 С. ​​мокра
 • сметана: 2,25 C. суха до 1,75 C. мокра
 • пшениця: 3 C. суха до 1,75 C. мокра

Як бачите, у більшості рецептів є приблизно від 3 склянок сухих інгредієнтів до 1,5 або 2 склянок вологих інгредієнтів. Детальніше:

 • Більшість рецептів мають близько 1 С. борошна і 1 С. цукру.
 • Приблизно 1/2 С. жиру (вершкове масло або олія).
 • Між 0-2 великими яйцями ... тому я б спробував 1 яйце для початку.
 • Між 1/2 ч. Л. і 1 ст. харчова сода ... тому я б спробував 2 ч. л.
 • 1/2 ч. Л. солі.

Щодо Ваших інших питань, я думаю, що інші респонденти їх прибили:

 • Кекси мають глазур, кекси можуть мати максимум легку глазур.
 • Пристосування для ягід, інших фруктів і так далі багато залежить від пори року.

Співвідношення це таке матерія, а ті , в діапазоні від 2.25/1.75~=1.29до 3.15/1.7~=1.85.
Каскабель

По-друге, Jefromi - це не просто співвідношення сухого та мокрого, але також потрібно включити жир (масло або масло) та будь-які інші інгредієнти, без яких кекс не є кексом.
justkt

Я оновив, щоб додати трохи більше інформації. Дякуємо, що зробили математику співвідношення.
Чад

3

Найбільші відмінності між кексом та кексом:

(1) кекси, як правило, не заморожені, максимум злегка глазуровані (2) кекси, як правило, ви змішуєте мокрі та сухі інгредієнти окремо, тоді як кекси в вас вершкове масло та цукор

Замінюючи фрукти та овочі, вам не потрібно сильно хвилюватися. Почніть з простого обсягу (1 чашка ягід замість 1 склянки яблучного шматка), і ви не будете занадто далеко. Якщо новий інгредієнт значно сильніший або сухіший, можливо, ви захочете трохи відрегулювати рідину.


+1 для виявлення відмінностей у техніці та підказок пропозицій.
justkt

2
Різниця змішування, яку ви згадуєте, є частиною того, що породжує різницю в крихті (прекрасно для кексів, грубих для кексів). Я думаю, ви також пропустили частину різниці змішування. Як частина змішування мокрого і сухого окремо, ви зазвичай змішуєте лише до поєднання з кексами; перемішування погано. Пиріжки для тортів, з іншого боку, зазвичай можна змішувати досить ретельно. Звичайно, деякі традиційні торти (наприклад, морквяний пиріг) мають крихту набагато більше, як кекси ...
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.