Які властивості хорошої цільнозернової кави?


3

Я шукаю чудову нову (комерційно доступну) марку кави для домашнього вживання як еспресо, так і крапельної кави. Я звик часто їздити на місцевих жаровнях, але я поганий студент, і мені потрібно почати знаходити щось менш ремісниче, яке краще вписується в мій бюджет.

Я знаю, які кави мені подобаються з точки зору смаку, але я подумав, що поцікавтесь у експертів-фуджі, які деякі "правила великого" або властивості хорошої цільної кави з квасолі.


Ви навряд чи отримаєте хороших відповідей на своє запитання, оскільки багато чого залежить від регіону, в якому ви проживаєте, і це ґрунтується на думці. У будь-якому випадку ви отримуєте те, що платите більшу частину часу.
GdD

1
Що стосується якості готового продукту, то багато залежить від використовуваних вами бобів, але це також залежить від способу його заварювання. Навіть посередні кавові зерна можуть бути приємними, якщо їх правильно заварити. Загалом. Чим краще ваша квасоля, тим більше свободи вам доведеться "жорстоко поводитися" з ними. Я особисто використовую лише французьку пресу або заливку. Вони, як правило, дають найкращі результати. Для еспресо використовуйте високоякісну квасолю, інакше ви закінчите з сиплею.
Че Травіс Резерфорд

1
Я не збираюся говорити про бренд, просто зазначу, що це торгова марка French Roast. Я справді не можу говорити про фактичну якість, тому що я такий не знавець, що справді нічого не знаю. Але мені дуже подобається ця кава. Я придбав інші кави з тих пір, як я виявив цю, і я завжди радий, що я став з іншою кавою, тому що хочу повернутися до тієї кави, яка мені подобається. Це завжди у продажу, тому це також найдешевший варіант - просто бонус. Я хочу сказати це, оскільки те, що найкраще <вставити товар>, завжди є суб'єктивним.
Jolenealaska

1
@pocketlizard: це може вас зацікавити ... coffeereview.com Я не маю жодної приналежності і ніколи не бачив цього раніше. Я щойно знайшов їх через випадковий google, і вони мають досить пристойний список розмірів, включаючи багато бобів торговця Джо. Я б взяв деякі їхні відгуки із зерном солі, оскільки смак дуже особистий. Це ще далеко не завершено. Але може бути цікаво отримати приблизне уявлення про те, якими є ваші варіанти, оскільки цей сайт також перераховує ціни.
talon8

1
Я видалив іффі частини частини питання; не роблячи цього, я думаю, що нам доведеться негайно його закрити. Ми дійсно не хочемо, щоб це перетворилося на опитування, в якому 100 людей сказали "мій улюблений X".
Каскабель

Відповіді:


9

Дата смаження

Кава починає досить швидко руйнуватися. Якщо ви можете знайти когось, хто смажить місцево, це ідеально. Чим ближче ви до жаровні, тим менше транспортування та обробки і тим більше шансів отримати якісну каву. Якщо компанія смажить щось, що доставляється по всій країні, вони повинні зробити певні жертви. Так, як сказав @Max, шукайте дату смаження. Протягом останнього тижня-двох ідеально, пару місяців пристойно.

Походження

У таких місцях, як Тім Хортонс (Канада), Макдональдс або Старбакс, вони щоразу шукають дуже стійкий смак. Це простіше зробити з темнішою смаженою, оскільки ви приховуєте деякі нюанси конкретних культур. Часто це буде від багатьох джерел, щоб "змішати" до послідовного смаку. Є ще багато прийнятних кав, які змішуються так. Однак, якщо ви подивитеся на багато кавових місць Artisianal, вони часто схильні шукати легкого або середнього смаження. Вони також прагнуть рекламувати конкретні ферми та країну. Причиною цього є те, що при більш легкій обжарці ви можете скуштувати більше тих специфічних нот у квасолі. Деякі місця, на мою думку, заходять далеко і під смаженим. Я вважаю, що в цьому випадку він насправді сприймається як надмірно кислий. Тож це повністю залежить від того, що ви віддаєте перевагу або звикли.

Упаковка

Ви хочете, щоб щось було запечатано у вакуумі на жаровні. Кава реагує з киснем і руйнується, як тільки вона обсмажується. Вакуумне герметизація його негайно, уповільнює цей процес. Тож це означає уникати чого-небудь у великому смітнику в кав’ярні чи продуктовому магазині. Ви також хочете придбати щось, що є цілою квасолею. Як тільки ви його подрібнюєте, він також починає руйнуватися (протягом декількох хвилин). Ви можете знайти ручну шліфувальну машину з керамічної затоки приблизно за 30 доларів.

Особисті нотатки ...

Для мене є кілька місцевих смажених страв, які мені дуже подобаються, але для своєї щоденної чашки я не можу дозволити собі їх регулярно купувати. Отже, я виглядаю напівмісцевим (для мене це все що завгодно в західній Канаді) середнього смаженого від компанії, яка може сказати мені, де вони взяли квасолю. Я шукаю такі слова, як "єдине походження" та "чесна торгівля" і так, навіть "органічне". Мені насправді байдуже, чи це органічне, але я виявив, що ці компанії часто більше дбають про свій продукт. Коли я отримую каву, мені подобається, щоб я міг скуштувати в ній щось унікальне. Я не сиджу тут, шукаю "хммм це смак бузини та карамелі біля океану восени ...", це трохи занадто для мене. Це сказало, що якщо він просто на смак як загальна "кава", то мене це не дуже цікавить.

Я не думаю, що конкретні бренди підходять до цього сайту, оскільки він занадто спеціалізований / локалізований, але, сподіваємось, це дає вам щось на що слід звернути увагу.


3

Я думаю, що хорошим правилом, коли шукати гарну каву, є шукати "Смажену дату".

Чим пізніша дата смаження, тим кращою буде кава.

Більшість кавових майстрів / бутіків повинні мати її в наявності, коли ви купуєте каву або безпосередньо на пакетиках.

Щодо комерційної кави, вона може бути там, але не завжди.

Якщо ви купуєте комерційну каву і не можете побачити дату смаження, спробуйте знайти вакуумні пакети (цільнозернові або мелені).


1

У вас є конкретні смажені страви, які ви віддаєте перевагу? Світлий, середній чи темний?

Зрештою, ви хочете отримати найсвіжішу смажену смаку. Покупка місцевих - хороший спосіб забезпечити це, але в цілому є багато чудових смажених страв, які варто спробувати. Будьте ризиковані з цим і починайте пробувати речі.


1
Я відредагував частину "зв'яжіться зі мною", оскільки це насправді не є відповіддю на питання (воно також зустрічається як реклама на кордоні). Решта відповідає на питання ("свіжі смажені смачні"), але було б корисніше, якби воно було трохи більше в глибині!
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.