Доступність та корисність американського сиру


4

За даними Вікіпедії , продукт, який зазвичай (і в цій статті) називають "американським сиром", є

як правило, виготовляється з таких інгредієнтів, як один або кілька сирів, молоко, сироватка, молочний жир, молочний білковий концентрат, сироватковий білковий концентрат, насичені олії, емульгатори та сіль. Американський сир не можна законно продавати під назвою (справжній) "сир" у США. Натомість… закони зобов’язують його позначати як «плавлений сир»… або «сирну їжу»…. Як наслідок, іноді навіть слово "сир" взагалі відсутнє в маркуванні продукту на користь, наприклад, "американських шматочків" або "американських синглів".

З Вікіпедії здається, що немає жодного фактичного сиру, який може бути названий "американський сир". Тим не менше, продукт у моєму холодильнику з написом "білий американський пастеризований сир" є своїм першим інгредієнтом "Американський сир". Зокрема, його інгредієнтами є:

Американський сир (пастеризоване молоко, сирна культура, сіль, ферменти), вода, вершки, цитрат натрію, сіль, сорбінова кислота (консервант), оливкова олія.

Що це за "американський сир", на який посилається етикетка? Чи доступний він на ринку? Чи можу я використовувати його замість, можливо, американських шматочків, а може замість Чеддера чи чогось іншого?


Невже це може бути таким простим, як ваш продукт з справжнього сиру з Америки?
Річард десять Брінк

Найвідомішим таким продуктом у США є Velveeta , який існує вже давно-довго. У наш час це "плавлений сирний продукт ".
користувач3169

Відповіді:


1

Американський сир - це не справжній сир, а плавлений сир, який частково виготовляється з сиру, але додається багато зайвих речей, щоб зробити його податливим та легко плавитись. "Американський сир", який ви бачите в інгредієнтах, є справжньою частиною його сиру, хоча американська його частина, ймовірно, для маркетингових цілей.

Це не заміна чеддару чи іншого сиру з точки зору смаку, текстури чи точки плавлення, хоча його можна використовувати в багатьох одних і тих же речах. Якщо ви хочете, щоб сир був на смак, тоді використовуйте справжній сир, якщо ви хочете щось схоже на смак, як сир і швидко плавиться і рівномірно використовуйте американський сир.


1
Я думаю, це все. У упаковці дуже заплутано: "Американський сир" зазвичай використовується як назва для самих оброблених скибочок, а не для їх інгредієнтів. Ми не можемо здогадатися, чому виробник вирішив застосувати його до базового сиру, можливо, тому, що він хотів викликати патріотичні почуття, або тому, що він не мав кращої назви загального сиру, з якого вони виготовлені.
румчо

Чи стосується "воно" у вашому другому абзаці щодо переробленого матеріалу або його фактичної сирної бази? Якщо мова йде про оброблені речі, то я не бачу, як ця публікація відповідає на моє запитання, що стосувалося доступності та корисності фактичної сирної бази.
msh210

Описаний метод - не єдиний спосіб виготовлення американського сиру.
Містер Маскаро

@ msh210, я бачу, про що ти зараз питаєш. У вашому питанні насправді не виходить, що ви хочете знати, як можна придбати "американський сир", як зазначено в інгредієнтах. У цьому випадку це просто сир, вироблений в Америці, це не говорить про те, який вид.
GdD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.