коли я закушу свій стейк?


3

У мене є тендеризатор м'яса на вальцях, і мені було цікаво, чи перевертати я м'ясо перед тим, як маринувати його чи після? Або це навіть має значення, коли я це роблю?

Відповіді:


1

Це, мабуть, не матиме великої різниці, але оскільки маринад в першу чергу ароматизує поверхню їжі, з якою він контактує, це може вплинути на те, як довго ви захочете маринуватися.

Якщо спершу закусити, маринад запрацює в невеликі отвори і надрізи, які створить тендізація. Це означає більше аромату маринаду. І якщо використовувати маринад з високим вмістом кислоти або містять фрукти, ферменти яких розщеплюють м’ясні білки (наприклад, манго, я вважаю), будь-який подальший ніжний ефект буде посилений за рахунок більшого контакту з поверхнею. Відповідно, ви можете маринуватися протягом коротшого часу.

Цей ефект може бути небажаним, якщо ви маринуєтесь протягом тривалого періоду часу (тобто протягом ночі). Але жорсткого правила немає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.