Використання замороженої / вареної замороженої крові в чорному пудингу


5

Я пекла час намагаюся відстежити кров у США за чорним пудингом. Жоден із наших місцевих переробників не може цього надати, кілька м'ясників стверджують, що продавати це незаконно (неправда, але вам потрібно мати ліцензію в абатоарі). Мені не вдалося знайти місце, яке продаватиме в'ялених свиням кров через Інтернет та може доставити.

Єдиний варіант, який я знайшов поки що, - це заморожена кров свині з місцевого м’ясокомбінату (вони НЕ продають свіжу, а лише заморожену), або невеликий азіатський ринок (ТІЛЬКИ вони продають згорнуту свинячу кров, приготовану).

Чи можна їх використовувати безперервно, або це абсолютна вимога, щоб кров була свіжою?


Не впевнений, наскільки це правда, але я скажу це будь-яким чином. Мій м'ясник, здається, вважає, що вживання крові зараз рідко. Натомість вони використовують плазму. Який можна сушити в порошкоподібній суміші разом зі спеціями. Тоді ця суміш вимагає лише додавання жиру, а потім приготування в шкірці.
Дуг

де ти живеш, Метью? Я можу отримати свинячу кров від мого місцевого м'ясопереробника, коли я перебила свиню. Мені просто потрібно просити його достроково, щоб вони його зберегли.
Jennifer S

Я мав тушковану крупу в філіппінській місцевості в Сан-Франциско. Я здогадуюсь, що більшість м'ясників не буде носити його, якщо вони не зможуть продати його, як це було вивезено на бійню.
Джо

Відповіді:


4

Замерзла кров (як тільки вона розморозиться) була б кращим варіантом. Я б не вважав приготований і згортаний продукт взаємозамінним з продуктом, який розморожується.


0

те, що DOUG каже правильно, я був шеф-кухарем, і мені довелося робити кожен чорний пудинг щотижня. Ми звикли отримувати сушені суміші плазми оптом. США, як це зовсім не мінливий або образливий у будь-якому випадку, на який ви хочете думати ... Займіться, і навчіть цих янів радістю ВР !!!!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.