Скумбрія настає час перед курінням


4

Щойно придбавши барбекю / курець на вугіллі, я плутаюсь у часи наступу. Шукаючи в Інтернеті, я виявив, що деякі сайти рекомендують 20 хвилин для скумбрії, інші значно довше, хто прав?


Хоча ваше запитання дещо інше, я б запропонував переглянути cook.stackexchange.com/q/54559/6279 (особливо тривалий аналіз Афанасія «Маринування проти Брінінга»)
Cos Callis

3
Ваше питання стосується скумбрії та / або іншої подібної риби? Або вас цікавлять часи нарізки для різних видів м’яса? У будь-якому випадку корисна редакція для уточнення.
логофоб

Відповіді:


1

Я палю скумбрію і вугор просто з дрібною сіллю і меленим чорним перцем у відкритому череві (тримаю відкритим парою зубочисток). Вертикальне куріння близько 6 год при 35-40ºC диму.

Якщо ви їх маринуєте, я не знаю, чи не розпадеться м'ясо. Я мариную (просто філе і тільки маринований), покритий винним оцтом і лимонним соком (80% до 20%), часником, трохи солі або без солі і чорним перцем. Через 4-6 годин він готовий з'їсти на тості, як закуску з холодним сухим білим вином. Кращий наступний день. Тримає протягом тижня в холодильнику (покритий маринадом). Сардини - найкращі подібні.


2
Привіт і ласкаво просимо на сайт! Я взяв на себе сміття трохи відредагувати вашу публікацію для легшої читабельності, якщо ви не погоджуєтесь, ми завжди можемо редагувати більше або повертати назад. Зверніть увагу: тут зазвичай пропускають усілякі привітання тощо, тому я також видалив це. Не тому, що ми нечесні, а тому, що ми хочемо зібрати важливу інформацію та забезпечити швидку та легку читабельність.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.