Коли США почали регулярно охолоджувати яйця?


8

Хтось пригадує, коли охолоджені яйця стали нормою у США? Я, мабуть, пам’ятаю, що купував яйця у великих продуктових магазинах на полиці - не в холодильнику - зовсім недавно 1990-х. Я жив у районі Детройту, тому я кажу про велике місто, а не про крамниці. Я знаю, що це вимагає зараз FDA.


Якщо ви не отримаєте хорошої відповіді тут, ви можете розглянути історію . Якщо ви хочете, щоб ваше питання було переміщене, просто позначте його на увазі модератора алмазів і використовуйте текстове поле, щоб попросити його перемістити.
дероберт

Якщо ви хочете дізнатися, чому вони охолоджуються в США, перегляньте сторінку cooking.stackexchange.com/a/2947/1672 . Це не "надзвичайний аспект безпеки харчових продуктів", а лише різниця між способом обробки яєць у країнах. Якщо ви хочете поговорити про те, чому ви думаєте, що це німо, це не місце.
Каскабель

Відповіді:


7

Питання фактично викликає два окремих питання:

(1) Коли США "почали охолоджувати яйця регулярно", тобто коли процес охолодження став звичайною практикою з яйцями?

Відповідь: кінець 1800-х років

(2) Коли охолоджені яйця "стали нормою", тобто коли американські споживачі очікували, що яйця завжди (або майже завжди) холодильні?

Відповідь: істотно тенденція до зростання в 1950-х роках, дуже широко прийнята до яєць у продуктових магазинах до 1970-х років, законодавчо закріплена у 90-х роках

Детальніше з обох питань нижче.


Масове збереження яєць має багаторічну історію в США. У книзі « Свіжі: історія швидкопсувної» (2010) ціла глава присвячена яєць . Як обговорювалося там (с. 86-87):

Насправді з усіх швидкопсувних продуктів, які вперше торкнулися комерційного охолодження, жодна їжа не виявилася важче продати, ніж яйце, що зберігається в холоді. Навіть у дружніх до холодильника Сполучених Штатах народна недовіра до «зберігання» яйця тривала десятиліттями.

Як побачили експерти з холодильних систем, основною проблемою було незнання споживачів. Людям потрібно було відмовитися від застарілої думки, що єдиним хорошим яйцем було місцеве і недавно відкладене яйце. Але, як це побачила громадськість, основною проблемою була невизначеність. Розкриваючий характер яєць став непривабливою таємницею, коли торговці почали охолоджувати великі акції. Очікувана небезпека лежала не стільки в холодному зберіганні, скільки в тому, як це можна було використовувати для обману людей із корисних і недорогих норм.

[Цей розділ відповіді багато в чому випливає з цієї книги.]

Перша хвиля охолодження яєць відбулася після розробки системи масового залізничного транспорту в середині 1800-х років. До 1860-х та 1870-х років яйця продавались у Нью-Йорку так далеко, як Міннесота та Міссісіпі, перевозили туди холодильні залізничні вагони. (Звичайно, ці машини були переповнені льодом, а не сучасним механічним холодильним обладнанням.) В останні десятиліття 1800-х років яйця навіть почали перетинатися між континентами на холодильних пароплавах: ціни на яйця в Нормандії знижувались дешевими відвантаженими яйцями США, тоді як Каліфорнія отримувала регулярні поставки яєць з Китаю.

Але окрім торгівлі яйцями, зберігання холоду в цей час було необхідним, оскільки яйця були "сезонною культурою". Кури припиняють відкладати яйця протягом більшої частини зими, вимагаючи зберігання в холоді, щоб постачати яйця цілий рік. Хоча попередні покоління тимчасово зберігали яйця в холодних льохах або використовували різні методи, до 1900 р. В США була створена мережа складів продовольчих холодильників у великих містах, яка не мала аналогів в інших місцях світу.

Тим не менш, у споживачів були неоднозначні почуття щодо "яєць для зберігання холоду". Вони не могли бути впевнені в умовах зберігання, і яйця часто набували запахів і ароматів інших продуктів і продуктів, що зберігаються в цих приміщеннях. І коли практика стала більш поширеною, споживачі не могли бути впевнені, чи справді їх яйця «свіжі», як рекламували, чи витратили час на зберігання, особливо в холодні місяці, коли було відкладено кілька свіжих яєць. Посібники для споживачів та журнали початку 1900-х років припускали, що яйця для зберігання в холоді є корисною потребою в якості інгредієнта, але не мають достатньо високої якості, щоб їсти їх просто смажити або подрібнювати.

Існує набагато більше цієї ранньої історії - що стосується реакцій споживачів, ділових рекламних кампаній, політичних акцій, урядового втручання / регулювання тощо - але достатньо сказати, що яйця холодного зберігання були як поширеними, так і доступними (особливо у великих містах) з кінця 1800-х років. Але таке зберігання було необхідним для транспорту та довголіття, а не тим, чим ще користуються роздрібні продовольчі товари та споживачі.

На початку 20 століття вже був поштовх до охолодження свіжих яєць, які не були призначені для тривалого зберігання в холоді. Але оскільки холодильне обладнання на фермі ще не було в розпорядженні, це мало ефекту, і в 1920-х роках з'являються повідомлення про підозрілих споживачів, які повинні були переконати спробувати холодильні яйця, коли сказали, що вони охолоджені, хоча багато хто, ймовірно, мав холодильне зберігання яйця, що зберігаються на складах.

Була тимчасовою невдача у складі холодильних складських приміщень з розвитком методики змусити курчат цілий рік відкладати яйця. Починаючи з 1910-х років, ряд змін у графіку годівлі, регулювання температури та освітлення курника поступово змусили курей занести в «міжсезоння». Хоча річні цикли не зникли повністю приблизно до 1970 року, попит на довге зберігання в холоді зменшився, оскільки споживачі віддавали перевагу свіжим продуктам.


[Цей розділ відповіді дещо більш спекулятивний і був спільно з різних джерел.]

Справжнє виникнення холодильного зберігання як "норми" для всього шляху від фермера до споживача сталося після ребрендингу "яєць з холодним зберіганням" на "холодильні яйця" для усунення стигми яєць, які не сприймалися як "свіжі". поряд із появою більш дешевого та більш розповсюдженого механічного охолодження для сільського господарства та побуту в 1940-х та 1950-х роках. Виробництво яєць значно збільшилося під час Другої світової війни, і після війни численні дослідження довголіття яєць переконували фермерів, що більш прохолодні умови зберігання зменшать псування і тим самим заощадять їх гроші в довгостроковій перспективі. До 1953 року " Популярна Механіка" повідомила про сучасне дивовижне велике куряче ферму, в тому числі: "Розпис на великій рефрижераторній машині ферми - це гасло"

Бакалеї поступово переконувались у тому самому. У доповіді Балтімора про практику роздрібної торгівлі яйцями зазначається, що між 1946 та 1951 роками кількість роздрібних магазинів, що охолоджували яйця, зросла приблизно від 1/3 до 2/3 усіх магазинів.

Дотримуються також споживчих рекомендацій щодо зберігання яєць. Кулінарна книга, яку можна приготувати, якщо ти вмієш читати (1946 р.), Наприклад, "Догляд за яйцями" зазначає :

Завжди зберігайте яйця в холодильнику в закритому посуді або на сковороді. Вони значно швидше псуються в теплому повітрі, ніж у холодному. А по можливості знайдіть бакалію, який також зберігає яйця в холодильнику. Вся класифікація та державна інспекція у світі не можуть гарантувати покупцям свіжі яйця до тих пір, поки продуценти та домогосподарства тримають їх на свіжому повітрі.

У 1950-х роках багато журналів також почали рекламувати холодильники з виділеними відсіками для яєць у холодильнику. Рефрижераторні вантажівки (як описано вище) були вдосконалені в 1950-х роках і зробили можливим охолодження на всіх етапах транспорту. Якщо яйця не були придбані на невеликій фермі, до 60-х років більшість споживачів звикли бачити яйця, що зберігаються в холодильниках, аж від ферми до споживача.

Звичайно, період близько 1950 р. Також був часом, коли миття яєць набуло широкого поширення , хоча зв'язок відмивання яєць та охолодження, ймовірно, більше стосувався послідовного способу виробництва та контролю якості. (Способи промивання сильно відрізнялися і не були послідовно регламентовані для обстежених яєць до початку 1970-х років після серії спалахів сальмонели в 1960-х роках.)

Хоча може бути принаймні частково вірно, що США продовжують виступати за охолодження для безпечності харчових продуктів, оскільки яйця миються (навіть якщо останні дослідження показують, що вплив прання на пошкодження кутикули може бути обмеженим), початкова тенденція до охолодження спостерігалася в більш ранньому періоді періоду з різних причин.

Покупки серед споживачів, які залишали яйця на прилавці, ймовірно, були впевнені, що вони ставлять їх у холодильник через послідовне зберігання серед продуктових продуктів та занепокоєння щодо погіршення якості під час температурних циклів. (Конденсація на холодних яйцях, що залишилися, також може допомогти бактеріям мігрувати через шкаралупу, щоб забруднити нутрощі яйця.)

Але насправді нічого не вимагало охолодження від ферми до столу до початку 1990-х, коли частіші спалахи сальмонели в 1980-х переконували Конгрес діяти. (Положення про охолодження до цього змінювались від штату до штату; чинне законодавство Мічигану 1963 року - ймовірно, діє в районі Детройту - вимагає лише температури зберігання яєць нижче 60 °.) Відтоді прийнято низку нових федеральних норм, починаючи з з тимчасовими правилами охолодження на початку 1990-х. Поправки 1991 року до федеральних норм також вимагали, щоб усі контейнери для яєць споживачів містили попередження, які вказують на необхідність охолодження. Ці норми - в основному вимагаючи, щоб яйця залишалися нижче 45F від ферми до продуктового продукту - були прийняті постійними у 1999 та 2000 роках, хоча винятки все ще доступні для невеликих ферм, що мають менше ніж 3000 курей-несучок, які запакують власні яйця та продають безпосередньо споживачам.


1

Я не пригадую, щоб їх бачили холодильні ще в 70-х роках, тому або ваші великі міста повільніше взялися за практику, ніж менші міста та міста, в яких я відвідував магазини, або ваша пам'ять обдурює деякі цифри.

Містичне магічне «цвітіння» діє лише в тому випадку, якщо яйце не містить калу. З урахуванням вибору цвітіння і калу або митих яєць я візьму вимиті яйця 12 разів з 10. Неохіппі з цвітінням на мозку та закритими очима для калу вітаються до того, що вони приходять, ІМХО.


1
FYI Існують способи "промивання" яєць фекалій без руйнування їх захисної мембрани, це робиться в багатьох частинах світу, тільки не в Північній Америці?
TFD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.