Запечена тортилья-чіпси: як зробити їх швидшими та послідовнішими?


5

Мені подобається робити кукурудзяні коржі з тортили, розрізаючи куплені в магазині тортилли і випікаючи їх при температурі 350 протягом ~ 20-25 хвилин без олії та солі. Однак я виявив, що останні кілька хвилин сильно мінливі - вони швидко переходять від ідеального золотистого до обпаленого коричневого. Мені довелося підкинути чимало аркушів, тому що надання додаткової хвилини або двох призвело до згоріння стружки.

Я також намагаюся перевернути чи переставити чіпси приблизно на півдорозі, тому що іншим великим джерелом змін є розміщення мікросхем у духовці - зазвичай чіпси біля фронту чіпляються набагато швидше.

Ці питання ще більше ускладнюються, якщо я випіваю два аркуші чіпсів одночасно, що часто буває.

Я думав про кілька речей, але ще не пробував:

  • Випікайте на нижній температурі довше.
  • Зневоднюйте коржі якось перед випічкою.

Я вважаю за краще уникати першого варіанту, і я не думав про спосіб зробити другий.

Хтось має пропозиції щодо випікання чіпсів тортилли більш послідовно?


Коли я намагаюся підрум'янити речі в духовці, я часто переключаюсь на тертку з тріщинами, щоб я міг активно спостерігати за зміною кольору і тягнути його в потрібний час. Це часто тонка лінія між золотисто-коричневим і почорнілим лушпинням, тому робота з відкритою духовкою є досить важливою. (і не відволікатися і повертати спину на 30+ секунд)
Джо

Хм, проблема полягає в тому, що потрібно близько 20 хвилин випічки, щоб дійти до етапу, де відбувається золотистий => перегорілий перехід. Оскільки ця ~ 20 хвилин є змінною, я завжди закінчую нав’язливо перевіряти кожні кілька хвилин протягом 20-25 хвилин. Це дратує: /
Честер

Бройлер швидше ... ви відводите тепловий шлях вгору і розміщуєте їжу прямо біля джерела тепла. Недоліком є ​​те, що воно вариться лише з одного боку, тому вам може знадобитися трохи витягнути його, перевернути все, а потім знову поставити.
Джо

Ви також обертаєте лоток у духовці? Ми також робимо тортильозні чіпси в духовці, але це зазвичай, поки ми готуємо або готуємо щось інше, тому ми завжди шукаємо чіпси і розбризкуємо на них масло, перш ніж їх поставити в духовку. У нас насправді не було проблеми з горінням ципсу, поки ми повернули каструлю наполовину і підкинули стружку кілька разів за час випічки.
Deirdra Strangio

Відповіді:


3

Я розсипався низько і просто спостерігав за ними. Не зайняло більше декількох хвилин на стороні, і вони переглянулися порівняно рівномірно. Насправді вони виглядали в магазині, купленому, і вони смачно смакували зовсім непросочені


0

У випадку, якщо ви хочете спробувати використаний нами метод (за вирахуванням олії та солі)

  1. Відрегулюйте стійку для духовки в середнє положення; нагріти духовку до 425 градусів.
  2. Викладаємо смужки тортили на облямований лист для випічки; капати маслом і кидати до рівномірного покриття.
  3. Випікайте, поки смужки не стануть глибоко золотисто-коричневими та хрусткими, близько 14 хвилин (розкидаючи смужки на половині).
  4. Приправити смужки злегка сіллю; перенести на тарілку, вистелену паперовими рушниками.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.