Чавун - емальований - сезон чи ні?


4

У мене є одна з них - http://www.victoriasbasement.com.au/Product/Details/75766 - яку я придбав нещодавно. Його емальована чавунна сковорода. Я приправляв його, розтираючи в олії і кладу в духовку. Здається, приправа не триває дуже довго. Чи не варто я його приправляти, тому що його емаль? Якщо так, чи слід спробувати отримати неемальовану чавунну сковороду, якщо я хочу щось із кращими антипригарними властивостями?


Чимало чавунних приправ для порад вже на SA. В основному вам потрібно зробити більше цього!
TFD

Відповіді:


6

Вам не потрібно приправляти емальований горщик. Емаль служить майже тією ж метою, що і нарощування шару приправ.

Хоча емаль ніколи не буде такою гладкою, як приправлений чавун, вона захищає посудину від іржі, робить їжу рідше прилипкою (за допомогою невеликої допомоги від олії) і легше її очищати.


Подивіться на картинку посилань! емальована лише зовнішня сторона. Приправа знадобиться так само, як і будь-яка чавунна сковорода
TFD

@TFD: ми вирішили це щодо інших питань - тільки тому, що всередині чорний, не означає, що голе залізо потрібно виправляти. Я не можу перевірити цю марку, але є бренди, які емалюють внутрішню частину чорним кольором, і навіть такі, що тефлонові покривають всередині. (У Le Creuset є декілька з тефлоновим покриттям)
Джо

Твої очі повинні бути кращими, ніж у мене. Так чи інакше, ваша відповідь повинна справді запитати, яка тоді внутрішня поверхня? Заява бланка не є корисною без інформації
TFD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.