Використовуйте сир замість чеддера в бутерброді з сиром на грилі


3

Якщо я хочу зробити бутерброд з сиру на грилі з вершковим сиром замість чеддера, чи можу я його розплавити, як чеддер?


5
Ви можете обсмажити хліб, а потім додати вершковий сир після того, як він трохи охолоне.
Містер Маскаро

2
Чому ви питаєте в Інтернеті, а не просто намагатися? Якщо це працює, ви виграєте; якщо це не працює, ви щось дізналися і зовсім не втратили.
Девід Річербі

Ви можете спробувати вершковий сир посередині, з твердим сиром по краях, щоб в основному запечатати чотири зовнішні сторони сендвіча, можливо, зберігаючи дуже розтоплений вершковий сир, що міститься у внутрішній частині бутерброда.
Джеремі

Відповіді:


14

Ні. Плавлений сир просто стане нежить, якщо розплавити його. Це жодним чином не замінює твердий сир.


10

Бутерброди з сирним сиром смачні при правильному приготуванні, але ви не можете їх приготувати на грилі так, як ви гриль (твердий) сир. Але вам не потрібно, щоб він плавився - це вже приємно і ковче, і масло має достатньо м'який стан, щоб воно вдало потрапляло у ваші смакові рецептори.

Деякі хороші варіанти бутербродів з сирним сиром (або будь-який подібний м'який сир, справді):

  • Тост або на грилі хліб, як для сиру на грилі, але залиште сир. Потім, коли це буде готово, дайте йому охолонути лише ненадовго і нанесіть вершковий сир. Посипте ароматизатором, таким як кріп, петрушка тощо; дуже схожий на начинки для бублика з вершковим сиром. Можна їсти відкритим або закритим.

  • Їжте холодним хлібом. Це те, що часто робить моя дружина: просто кладемо вершковий сир між двома скибочками і їмо. Добре справляється з тонко нарізаним відносно м'яким хлібом для ефекту «комфортної їжі». Не все так смачно, але для деяких це нагадування про те, що я був дитиною.

  • Бутерброд з сиру та локсу. Або будь-яке сирно присмачене м'ясо, дійсно. Прошутто, наприклад. Ням. Знову ж, хліб підсмажений або не підсмажений на ваш розсуд.


4

Це звучить ... неприємно. Плавлений сир буде танути, так, але він не розтане так само, як чеддер. Має більше вологи та зовсім іншу структуру. Там, де чеддер збереже певну структуру та «еластичну» текстуру, вершковий сир буде просто вільніше текти. Покладений між хлібом, він, ймовірно, просто вишкрібає з боків сендвіч, коли ви кусаєтеся. Додаткова волога, ймовірно, також буде частково поглинена хлібом і залишить сендвіч ситним.


0

Якщо ви спробували розкласти вершковий сир на гарячому бублику, ви можете бачити, як він легко плавиться і протікає з боків. Це не дуже гарний сир на грилі. Як свідчить вищевказана відповідь, розкладіть його на хліб, підсмажений чи ні. Я люблю це і з малиновим варенням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.