Які гарячі крупи можна приготувати, додавши гарячу воду?


8

Я їжу миттєву вівсяну кашу на своєму офісному столі щоранку. Я думаю, що я можу отримати також миттєві крупи та, можливо, пшеничні вершки чи щось таке, але які ще гарячі крупи я можу зробити, додавши окріп? Мені не подобаються ароматизовані речі і я не шукаю рецептів, лише трохи різноманітності в моїх, правда кажучи, дуже м'яких сніданках.


Більшість менш поширених зерен не є «миттєвими», це те, що, здається, вам потрібно. Наприклад, є амарант, але я не думаю, що вони роблять «миттєвий амарант»
Catija

Справді. На жаль, тільки миттєвий вміст підійде до звичайного сніданку в офісі. Amaranth здається цікавим, хоча - можливо, я піду вдома на вихідні.
Шейн

Залежить, що ти хочеш. Я віддаю перевагу "старомодний" або "звичайний" овес, іноді гарячий, іноді з (холодним) молоком - І "швидке", і "миттєве" вівсяне (каші вівсяні - пластівці залежно від того, де ви є) є занадто клейкими на мій смак, як переварити звичайний овес до такої клейової консистенції. Гарячі, вони зроблені достатньо, щоб мене влаштовували просто гаряча вода і не «готування».
Ecnerwal

1
На жаль, немає. Сталевий розріз займає справжнє приготування їжі, хоча я спростив їх (коли я морочуся), розпарюючи миску над окропом, а не киплячи овес у горщику (який, здавалося, хотів кипіти на мені, і вимагає постійного догляду. Якщо на пару, вам потрібно забезпечити достатню кількість води та місця в мисці, але не потрібно
тертя

1
Насправді ми зробили багато зернових зерен у нашій плиті для рису ... Це чудово, тому що ви можете встановити його напередодні ввечері і прокинутися до гарячої каші ... ну, у нас є плита для рису з таймером, так це полегшує.
Catija

Відповіді:


3

Якщо ви пробуєте звичайний овес і їм подобається, ви можете спробувати пластівці / рулет, якщо зможете його знайти.

Якщо у вас холодильник на роботі (або просто приносите щоденне коштування щоранку), ви також можете додати зародки пшениці (я не уявляю, що в ньому є чаша, але додавання трохи в овес змінило б їх. )

Wheetabix або подрібнену пшеницю також можна приготувати окропом для гарячої крупи.

Пізній відклик - «Виноградні горіхи®» - це ще один, який можна робити гарячим, навіть якщо зазвичай це не так.


3

Також можна приготувати дрібний булгур, просто замочивши його у кип’яченій воді. Цей веб-сайт говорить про те, щоб він просидів 20 хвилин, але я зробив це менше. Зазвичай я б не вважав це їжею для сніданку, але якщо ви бажаєте цього сорту, можливо, вам це сподобається.

Кускус - ще один варіант. Більшість кус-кусів, які ви знайдете в продуктових магазинах США, - це миттєвий сорт, який можна замочити протягом 5 хвилин. Це не крупа.


2

Розглянемо також гарячу крупу гречаної крупи ( одна можливість від Arrowhead ; я думав, що у Kashi також є, але тут не вказано ).

Повинен це бути миттєвим? Якщо ні, ви можете спробувати ...

  • Перейдіть на заготовку на мікрохвильовій основі; кипляча вода зі старомодним вівсом займає 5 хвилин при дуже низькій потужності, а нарізаний сталь овес, можливо, 15 хвилин при дуже низькій потужності (останній - це я роблю найбільше щоранку ...)
  • Ви також можете (на ніч) попередньо замочити зерна, щоб скоротити час приготування. Ось один приклад для попередньо замоченої вівсяної різаної вівса від ATK .
  • Розгляньте також складання великої партії на початку тижня, потім нагрівання / з'їдання порції щодня; він буде тримати кілька днів у холодильнику.

2

Можна приготувати манну крупу, додавши в неї окріп. Звичайно, додавання в кипляче молоко дасть кращі результати, але це справа смаку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.